Etapa Curenta - Liga a IV a

Sam, 07 Iun 17:30 Recolta Gh. Doja 6 - 1 Recolta 2008 Gh. Lazar
Sam, 07 Iun 17:30 Viticola Agrofam Fetesti 3 - 4 Spicul Colilia
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Sarateni 2 - 2 ACS FC Radulesti
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Fierbinti 10 - 2 C.S. Amara
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Grivita 0 - 1 Vointa Reviga
Sam, 07 Iun 17:30 AS Cazanesti 4 - 6 C.S Victoria Tandarei
Sam, 07 Iun 17:30 Andrias Andrasesti 3 - 2 C.F. Abatorul Slobozia
Sam, 07 Iun 17:30 Viitorul Platonesti 6 - 3 Victoria Mt. Buzau

Etapa Urmatoare - Liga a IV a

ADMINISTRARE SITE Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 19/8/2014 la 9:41 de catre Ana-Maria Herea
        Incepand cu data de 4 august 2014 si implicit cu campionatul 2014-2015 va invitam sa vizitati noua noastra pagina, creata din dorinta de a veni in sprijinul celor interesati, cu informatii despre Asociatia Judeteana de Fotbal, despre Comisia Judeteana de Arbitri, competitii, clasamente, precum si alte informatii organizate pe sectiunile site-ului nostru. Speram ca informatiile gestionate si furnizate de noi va sunt utile si se ridica la nivelul asteptarilor dumneavoastra!
         Ne gasiti pe Portalul Asociatiilor Judetene de Fotbal din Romania,  http://www.frf-ajf.ro/ialomita
 
ADUNARE GENERALA- 16.08.2014, ora 9.30 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 12/8/2014 la 11:27 de catre Ana-Maria Herea

   Sambata, 16.08.2014, incepand cu ora 9.30 va avea loc la CASA FOTBALULUI IALOMITEAN (sediul AJF) din Slobozia Adunarea Generala a  A.J.F. Ialomita. Sunt invitati sa participe la acesta toti delegatii echipelor de fotbal afiliate la A.J.F. Ialomita.

 
SUPERCUPA Judetului Ialomita Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 12/8/2014 la 11:25 de catre Ana-Maria Herea

Duminica, 17.08.2014 incepand cu ora 11.oo, pe stadionul Municipal din Slobozia se va desfasura SUPERCUPA judetului Ialomita intre campioana jud. Ialomita, editia 2013-2014 si castigatoarea etapei judetene a Cupei Romaniei astfel:

  • Unirea FIERBINTI-  C.S Victoria TANDAREI

Cheltuielile de organizare (arbitraj, observator, asistenta medicala) vor fi suportate de echipele participante.

 
Cominicat arbitri- CURS DE INSTRUIRE Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 7/8/2014 la 13:25 de catre Ana-Maria Herea
          Va anuntam ca data de disputare a cursului de instruire a fost modificata din 10 august urmand ca acesta sa fie sustinut duminica, 17 august 2014 dupa urmatorul program:
 
17 AUGUST -  SLOBOZIA -  CASA  FOTBALULUI  IALOMITEAN
  • Orele  08.30 – 10.30 – Testarea  fizica la  stadionul  1 MAI - SLOBOZIA
  • Orele 10.45 – 11.00 – Deschiderea  cursului
  • Orele 11.00 – 12.00 – Teme teoretice
  • Orele 12.15 – 13.15 -  Testarea teoretica  arbitri
  • Orele 13.30 - 14.30  - Discutii  si  recomandari  pentru  turul  campionatului
         Reamintim  ca  toti  arbitri  sunt  obligati  sa  efectueze  controlul  medical  pana  in  data  de 15 august  2014  si  sa  prezinte  adeverinta  medicala, la  cursul  de  instruire,  din  care  sa  rezulte  ca  sunt  apti  pentru  activitatea  de  arbitri  fotbal .  
       Cei  care   participa  la  cursul  de  instruire  dar  nu  prezinta  adeverinta  medicala  nu  vor  putea  sustine  testul  fizic .
      Cei  care  nu  participa  la  cursul  de  instruire  nu  vor  fi  delegati  sa  arbitreze  pana  nu  vor  prezenta  adeverinta  medicala si  nu  vor sustine  testul  fizic  si  cel  teoretic . 
 
28.06.2014- Baraj pentru promovare/mentinere in Liga a-IV-a Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/6/2014 la 14:57 de catre Ana-Maria Herea

   Sambata, 28.06.2014, incepand cu orele 17.30 se vor disputa urmatoarele jocuri de baraj in urma tragerilor la sorti din cadrul sedintei Comisiei de Competitii si Disciplina a A.J.F. Ialomita din 24.06.2014:

1. Viitorul Axintele- Unirea Grivita (pe terenul din Mt. Buzau)

2. F.C. Traian- A.S. Cazanesti (pe terenul din Bucu)

 
Rezultate Cupa Romaniei Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/6/2014 la 14:49 de catre Ana-Maria Herea

Semifinala Cupei Romaniei se va juca tur- retur astfel:

Tur
1. C.S. Victoria Tandarei- Viitorul Axintele- 11.06.2014, ora 17.00           1-1
2. Unirea Ion Roata- C.F. Abatorul Slobozia- 15.06.2014, ora 17.oo        2-3
Retur
1. Viitorul Axintele- C.S. Victoria Tandarei- 14.06.2014, ora 17.oo           2-4
2. C.F. Abatorul Slobozia- Unirea Ion Roata- 18.06.2014, ora 17.00        4-1
 
       Finala Cupei Romaniei se va disputa duminica, 22 iunie 2014, ora 17.30 intre "C.F. Abatorul Slobozia- C.S. Victoria Tandarei" pe terenul din Axintele.
Arbitri:
A: Gheorghe Marian (Slobozia)
A1: Burlacu Liviu (Urziceni)
A2: Munteanu Ionut (Slobozia)
Rez: Zamfir Marian (Urziceni
Observator:
 Aron Rodel (Slobozia)  
Rezultat Joc:  2-0 in favoarea echipei C.S. Victoria Tandarei   
 
      Castigatoarea Cupei Romaniei, faza judeteana este echipa C.S. Victoria Tandarei.
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 07/08.06.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 6/6/2014 la 11:51 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Vasilie Adrian- Cosmin (Abatorul)= 4 CG
  2. Caltea Adrei (Amara)= 10 CG
  3. Moraru Ionut- Valentin (Amara)= 7 CG
  4. Pletea Marius- Lucian (Amara)= 4 CG
  5. Vasiliu Titi (Andrasesti)= 4 CG
  6. Mangiurea Nicolae- Cosmin (Cazanesti- JN)= 4 CG
  7. Gheorghe Mihai- Nicusor (Cazanesti)= 4 CG
  8. Lazar Stefan (Cazanesti)= 4 CG
  9. Radi George- Marian (Colilia- JN)= 4 CG
  10. Voinitchi Radu- Constantin (Colilia)= 10 CG
  11. Raduta Mihai- Bogdan (Doja- JN)= 4 CG
  12. Malureanu Marian- Daniel (Gh. Lazar)= 4 CG
  13. Anton Bogdan- Alexandru (Mt. Buzau)= 7 CG
  14. Stoica Stelian- Marian (Radulesti- JN)= 4 CG
  15. Marcu Florin (Reviga- JN)= 4 CG
  16. Oancea Dumitru (Reviga- JN)= 9 CG
  17. Suican Daniel- Dumitru (Tandarei)= 11 CG
  18. Piscoci Ionut (Viticola- JN)= 7 CG
  19. Chirea Liviu- Sebastian (Viticola)= 7 CG
  20. Caras Gelu- Cristian (Viticola)= 4 CG
  21. Lintaru Alexandru (Viticola)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Ilie Iulian (Ciulnita- JN)= 4 CG
  2. Tanase Costel- Florin- Viorel (Ciulnita)= 7 CG
  3. Ionescu Ion (Gura Ialomitei)= 10 CG
  4. Cojanu Gheorghita (M.Kogalniceanu)= 4 CG
  5. Dinu Alexandru (Ograda)= 7 CG
  6. Iloaiei Costel (Ograda)= 7 CG
  7. Petrache Stefan (Orezu)= 4 CG
  8. Damian Ion- Marius (Orezu- JN)= 4 CG
  9. Mitu Constantin- Iulian (Perieti)= 9 CG
  10. Tudor Mihai Catalin (Scinteia)= 4 CG
  11. Rosu Lilian- Marian (Stelnica)= 4 CG
  12. Petre Madalin- Catalin (Saveni)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Scarlatescu Constantin- Petrisor (Axintele)= 9 CG
  2. Paun Nicusor Costel (Alexeni- JN)= 4 CG
  3. Doicila Eugen- Costin (Adincata- JN)= 4 CG
  4. Neagu Claudiu Marius (Adincata)= 4 CG
  5. Bodirlau Nicusor- Alin (Cosereni)= 7 CG
  6. Dinu Marius (Fierbinti)= 4 CG
  7. Stefan Alin- Marian (Fierbinti)=7 CG
  8. Manole Ionut (Jilavele)= 4 CG
  9. Bucur Alexandru (Ion Roata)= 11 CG
  10. Negoita Marian (Ion Roata)= 7 CG
 
Cupa Romaniei- Sferturi- 28.05.2014, ora 17.oo (rezultate neomologate) Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 30/5/2014 la 11:35 de catre Ana-Maria Herea

      Miercuri, 28.05.2014, ora 17.oo s-au disputat urmatoarele meciuri in Cupa Romaniei:

Joc 1. Unirea M.Kogalniceanu- CS Victoria Tandarei        1-4
Arb: Bazac Marius, Dimache Ionut, Hagiu Mircea- Obs: Aron Rodel
Joc 2. Viitorul Axintele- Victoria Mt. Buzau                        2-1
Arb: Gheorghe Marian, Cliseru Bogdan, Ion Alexandru- Obs: Bratu Vasile
Joc 3. Unirea Ion Roata- Recolta 2008 Gh. Lazar                4-2
Arb: Nitu Gile, Nicolae Gheorghe, Urse Gabriel- Obs: Dragan Vasile
Joc 4. C.F. Abatorul Slobozia- ACS FC Radulesti               5-1
Arb: Piriescu Ion, Nedelcu Marian, Tita Lucian- Obs: Rosu Cornel

       Semifinala se va juca tur- retur in zilele de 11-14 iunie astfel:

Tur- 11.06.2014, ora 17.oo
1. C.S. Victoria Tandarei- Viitorul Axintele
2. Unirea Ion Roata- C.F. Abatorul Slobozia
Retur- 14.06.2014, ora 17.oo
1. Viitorul Axintele- C.S. Victoria Tandarei
2. C.F. Abatorul Slobozia- Unirea Ion Roata
 
       Finala Cupei Romaniei se va disputa duminica, 22 iunie 2014, ora 11.oo pe terenul din Axintele deoarece in data de 21.06.2014 va avea loc barajul pentru promovarea in Liga a-III-a.
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 31.05/01.06.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 30/5/2014 la 9:1 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Croitoru Alexandru (Abatorul)= 12 CG
  2. Taras Alexandru- Victor (Abatorul)= 7 CG
  3. Tronaru Stefan (Abatorul)= 7 CG
  4. Bodeanu Ionut- Iulian (Amara- JN)= 7 CG
  5. Vatafu Vasile- Gabriel (Amara)= 4 CG
  6. Seizu Marius- Ginel (Andrasesti)= 7 CG
  7. Radu Cosmin- Valentin (Cazanesti- JN)= 7 CG
  8. Balasoiu Marius- Vasile (Cazanesti)= 11 CG
  9. Tudor Sorinel-  Alexandru (Cazanesti)= 9 CG
  10. Oana Casian- Laurentiu (Gh. Lazar-JN)= 7 CG
  11. Rosioru Florian- Iulian (Grivita)= 9 CG
  12. Tache Vasilica (Mt. Buzau)= 10 CG
  13. Grosu Marius- Razvan (Platonesti- JN)= 4 CG
  14. Milea Valentin (Platonesti)= 7 CG
  15. Dragan Valentin- Ionut (Platonesti)= 4 CG
  16. Stavarache Augustin (Radulesti)= 4 CG
  17. Mihai Laurentiu (Radulesti)= 7 CG
  18. Metaxa Costin (Reviga)= 4 CG
  19. Barzoiu Florin (Tandarei)= 10 CG
  20. Nistor Cristian- Constantin (Tandarei)= 7 CG
  21. Petre Ionut- Cristian (Viticola Fetesti)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Axeniuc Andrei- Robert (Brincoveni)= 4 CG
  2. Tanase Mircea- Adrian (Movila)= 7 CG
  3. Bolocan Nicolae (Ograda)= 7 CG
  4. Florescu Marian- Gabriel (Ograda- JN)= 4 CG
  5. Vlad Marian (Ograda- JN)= 4 CG
  6. Calota Nicolae (Traian)= 4 CG
  7. Dumitrache Constantin (Traian)= 7 CG
  8. Neacsu Marcelica- Vladut (Valea Ciorii- JN)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Anghel Nicolae (Alexeni)= 4 CG
  2. Craciun Doru- Valentin (Jilavele)= 7 CG
  3. Ionita Madalin (Jilavele)= 7 CG
  4. Ghita Laurentiu- Catalin (Malu Rosu- JN)= 4 CG
  5. Popescu Vasile (Maia)= 7 CG
  6. Zamfir Catalin- Nicolae (Maia- JN)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Buzoianu Florin (B.Sb. Noua)= 4 CG
  2. Stan Gabriel (B. Sb. Noua)= 4 CG
  3. Stefan Titi- Paul (Bordusani)= 7 CG
  4. Ilie Florin- Iulian (Orboesti)= 4 CG
  5. Schiaua Victoras (Sp. Milosesti)= 7 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 24/25.05.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 22/5/2014 la 14:7 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Andrei Florentin (Amara)= 10 CG
  2. Toader Alexandru- Iulian (Amara-JN)= 4 CG
  3. Moise Daniel- Ionut (Cazanesti)= 4 CG
  4. Dudu Eduard- Adrian (Doja- JN)= 4 CG
  5. Radulescu Mihai (Doja)= 9 CG
  6. Cristea Victor (Gh. Lazar)= 4 CG
  7. Stoian Tudorel (Grivita)= 4 CG
  8. Zeca Gheorghe (Grivita)= 4 CG
  9. Achim Daniel (Mt. Buzau)= 7 CG
  10. Taporea Dorin- Adrian (Mt. Buzau)= 4 CG
  11. Staicu Petrut- Emanuel (Platonesti- JN)= 4 CG
  12. Enache Florin (Sarateni- JN)= 4 CG
  13. Burciu Alexandru (Tandarei- JN)= 4 CG
  14. Dinu Gheorghe (Tandarei)= 9 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Marin Alexandru- Marian (Gura Ialomitei)= 4 CG
  2. Ciuciula Eugen (Movila)= 4 CG
  3. Petre Daniel (Orezu)= 4 CG
  4. Banciu Scarlat- Sorin (Traian)= 4 CG
  5. Dogaru Vasilica- Mihai (Traian-JN)= 4 CG
  6. Manea Laurentiu (Traian)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Popa George- Cristian (Barcanesti- JN)= 4 CG
  2. Mandache Mihai (Boranesti)= 4 CG
  3. Mizileanu Danut (Boranesti)= 7 CG
  4. Nae Cezar- Marian (Boranesti)= 4 CG
  5. Dragan Valentin- Lucian (St. Brosteni)= 4 CG
  6. Toma Marinel (St. Brosteni)= 7 CG
  7. Damian Marian (Dridu)= 4 CG
  8. Stan Alin Iulian (Ion Roata)= 4 CG
  9. Dima Daniel (Jilavele)= 4 CG
  10. Paun Laurentiu- Marius (Malu Rosu)= 7 CG
  11. Mitrea George (Rovine)= 7 CG
  12. Oancea Radu (Rovine)= 7 CG
  13. Aldea Florin (Salcioara)= 4 CG
  14. Neagu Ionut (Salcioara- JN)= 7 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Necula Nicusor- Marian (Buesti)= 4 CG
 
Rezultate Cupa Romaniei- Optimi- 14.05.2014, ora 17.oo Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 20/5/2014 la 15:57 de catre Ana-Maria Herea

     Miercuri, 14.05.2014, incepand cu ora 17.oo se vor disputa urmatoarele jocuri in Cupa Romaniei (optimi):

1. Unirea Ion Roata- Vointa Reviga                        3-2
Arb: Modrea Valentin, Dobre Vasilica, Mircioiu Catalin- Obs: Berbec Ion
2. Albesti '08- CS Victoria Tandarei                       1-4
Arb: Bazac Marius, Nedelcu Marian, Done Andrei- Obs: Rosu Cornel
3. Recolta Saveni- Recolta 2008 Gh. Lazar           1-2
Arb: Hagiu Mircea, Neicu Gheorghe, Filipescu Stefan- Obs: Petrescu Vasile
4. Unirea M.Kogalniceanu- Viitorul Platonesti   8-4
Arb: Puscasu Ionela, Nicolae Gheorghe, Raduna Ionut- Obs: Manea Gigi
5. Recolta Malu Rosu- ACS FC Radulesti             2-3
Arb: Dragomir Vasilica, Bucurica Alexandru, Dan Constantin- Obs: Dragan Vasile
6. Cosereni- Victoria Mt. Buzau                               1-4
Arb: Zamfir Marian, Zamfir Mihai, Neacsa Ionel- Obs: Smau Vasile
7. Viitorul Axintele- Unirea Sarateni                      2-0
Arb: Gheorghe Marian, Cliseru Bogdan, Ion Alexandru- Obs: Dan Cristea
8. CS Amara- CF Abatorul Slobozia                         1-4
Arb: Nitu Gile, Dimache Ionut, Alexe Ionel- Obs: Aron Rodel
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 17/18.05.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 15/5/2014 la 14:6 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Hertu Nicolae (Abatorul)= 4 CG
  2. Radu Marius (Abatorul)= 9 CG
  3. Dinu Marinel (Amara)= 4 CG
  4. Cimpoieru Andrei- Iulian (Andrasesti)= 4 CG
  5. Cucu Liviu (Andrasesti)= 7 CG
  6. Pentelie Stefan- Florian (Gh. Lazar- JN)= 4 CG
  7. Babau Alexandru- Gabriel (Mt. Buzau- JN)= 7 CG
  8. Lixandru Mihai- Ionut (Radulesti)= 4 CG
  9. Marin Alexandru- Mihai (Reviga-JN)= 4 CG
  10. Trasnea Danut- Radu (Reviga JN)= 7 CG
  11. Suican Daniel- Dumitru (Tandarei)= 10 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Scarlat Florin (Ciulnita)= 4 CG
  2. Chisalita Constantin (Orezu)= 4 CG
  3. Cirstica Constantin (Orezu)= 9 CG
  4. Bostina Gheorghe (Scinteia)= 7 CG
  5. Antofie Valentin (Valea Ciorii)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Simionescu Ionut (St. Brosteni- JN)= 4 CG
  2. Nicolae Nicolae (Boranesti)= 9 CG
  3. Simion Alexandru- Ionut (Cosereni)= 7 CG
  4. Pestrea Lucian- Gabriel (F. Fierbinti)= 4 CG
  5. Rotaru Vasile (F. Fierbinti)= 4 CG
  6. Stan Florin- Ionut (F. Fierbinti)= 4 CG
  7. Puiu Ionut- Alexandru (Malu Rosu)= 4 CG
  8. Stefan Alexandru- Mihai (Malu Rosu)= 7 CG
  9. Stancan Alexandru- Emil (Salcioara)= 7 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Cucoranu Georgian (Bucu)= 4 CG
  2. Alexe Florian (Orboesti)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Avramita Ionel (Cocora)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 10/11.05.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 9/5/2014 la 10:33 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Croitoru Alexandru (Abatorul)= 11 CG
  2. Lupa Alexandru (Andrasesti)= 4 CG
  3. Papuc Adrian (Cazanesti)= 9 CG
  4. Oprea Alexandru- Gabriel (Cazanesti- JN)= 4 CG
  5. Voinitchi Radu- Constantin (Colilia)= 9 CG
  6. Anca George (Fierbinti)= 4 CG
  7. Butusina Radu- Adrian (Gh. Doja)= 7 CG
  8. Stoica Gabriel- Nicusor (Gh. Doja)= 7 CG
  9. Schindea Alexandru (Gh. Lazar)= 4 CG
  10. Bucur Ionut- Cristian (Platonesti)= 4 CG
  11. Began Narcis- Stefanita (Reviga)= 4 CG
  12. Aldea Marius- Marian- Cristian (Reviga- JN)= 4 CG
  13. Oancea Dumitru (Reviga-JN)= 7 CG
  14. Pana Ionut Dorin (Tandarei)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Simion Nicolae (Brincoveni)= 7 CG
  2. Moraru Cornel- Ionut (Gura Ialomitei)= 4 CG
  3. Serban Marius- Costel (MB Stiinta)= 4 CG
  4. Cirstocea Dragos- Florian (Movila)= 7 CG
  5. Lautaru Dorinel- Marian (Movila)= 7 CG
  6. Savu Cristian- Romulus (Movila- JN)= 4 CG
  7. Aldea Cristian- Ionut (Orezu)= 4 CG
  8. Blaga Iosif- Narcis (Stelnica)= 4 CG
  9. Naca George- Adi (Stelnica- JN)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Moise Tudorel (Axintele- JN)= 4 CG
  2. Stan Alexandru- Adrian (Axintele)= 4 CG
  3. Cozianu Marian (Barcanesti)= 7 CG
  4. Fera Bogdan- Mihai (Boranesti)= 4 CG
  5. Pestrea Daniel (F.Fierbinti)= 4 CG
  6. Feraru Alexandru- Valentin (Maia)= 7 CG
  7. Nita Ionut- Florin (Malu Rosu)= 4 CG
  8. Tabara Florin- Gheorghe (Moldoveni)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Croitoru Ionel (St. Borduselu)= 4 CG
 
Jucatori suspendat pentru cumul CG- 03/04.05.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 30/4/2014 la 19:50 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Zamfir Constantin (Abatorul)= 4 CG
  2. Andrei Florentin (Amara)= 9 CG
  3. Popa Ionut- Alin (Andrasesti)= 4 CG
  4. Tudor Sorinel- Alexandru (Cazanesti)= 7 CG
  5. Barda Marius (Colilia)= 9 CG
  6. Lupascu Vasile (U.Fierbinti)= 4 CG
  7. Nitu Florin (Gh. Lazar)= 7 CG
  8. Zeca Stefan (Grivita)= 4 CG
  9. Anton Nicolae (Mt. Buzau)= 4 CG
  10. Barzoi Florin (Tandarei)= 9 CG
  11. Dinu Gheorghe (Tandarei)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Deda Gabi- Iulian (Albesti)= 4 CG
  2. Ilie Andrei (Gura Ialomitei)= 4 CG
  3. Petroaica Marian (Gura Ialomitei)= 7 CG
  4. Mitu Constantin- Iulian (Perieti)= 7 CG
  5. Aruicai Nicolae- Cristian (Scinteia)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Ene Valentin- Razvan (Adincata)= 4 CG
  2. Manea Georgian (Axintele)= 7 CG
  3. Scarlatescu Constantin- Petrisor (Axintele)= 7 CG
  4. Stoica Marius- Adrian (Axintele- JN)= 4 CG
  5. Stan George- Sorin (Cosereni)= 4 CG
  6. Petre Alexandru (F. Fierbinti)= 4 CG
  7. Draghici Daniel (Maia)= 4 CG
  8. Costache Constantin (Malu Rosu)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Vlad Mihai- Adrian (Bucu)= 7 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Lache Silviu- Ionut (Grindu)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 26/27.04.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 24/4/2014 la 13:45 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Bodeanu Ionut- Iulian (Amara-JN)= 4 CG
  2. (Comsa Dumitru (Amara)= 4 CG
  3. Caltea Andrei (Amara)= 9 CG
  4. Croitoru Alexandru (Abatorul)= 10 CG
  5. Radu Marius (Abatorul)= 7 CG
  6. Tudose Gabriel- Alexandru (Abatorul- JN)= 4 CG
  7. Balasoiu Marius- Vasile (Cazanesti)= 10 CG
  8. Minea Ionut- Iulian (Fierbinti- JN)= 4 CG
  9. Balasa Ionut- Adrian (Mt. Buzau)= 4 CG
  10. Tache Vasilica (Mt. Buzau)= 9 CG
  11. Balint Ionut (Platonesti)= 4 CG
  12. Paunescu Alexandru (Reviga)= 4 CG
  13. Raducanu Florin (Reviga)= 4 CG
  14. Tudor Stelica (Reviga- JN)= 4 CG
  15. Ionita Florin- Gheorghe (Sarateni)= 4 CG
  16. Sandu Horatiu Alexandru (Sarateni)= 4 CG
  17. Tuican Florin- Adrian (Tandarei)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Iancu Ionut- Daniel (Brincoveni)= 4 CG
  2. Gheorghe Marian- Alexandru (Gura Il.)= 7 CG
  3. Chifor Stefan- Lilian (M.Kogalniceanu)= 4 CG
  4. Frigea Toma- Adrian (Movila)= 4 CG
  5. Serban Alin (Movila- JN)= 4 CG
  6. Dinu Alexandru (Ograda)= 4 CG
  7. Carabanianu Ion (Perieti)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Nicolae Mihai- Alexandru (Boranesti)= 4 CG
  2. Bors Constantin (Cosereni)= 4 CG
  3. Simion Constantin (Cosereni)= 4 CG
  4. Bucur Alexandru (Ion Roata)= 10 CG
  5. Negoita Mihail (Ion Roata)= 4 CG
  6. Dragan Costel (Moldoveni)= 4 CG
  7. Naie Alin- Valentin (Salcioara)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Anghel Cornel (Rosiori)= 4 CG
 
Asociatia Judeteana de Fotbal va ureaza un Paste Fericit! Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 19/4/2014 la 11:39 de catre Ana-Maria Herea

     Invierea Domnului nostru Iisus Hristos sa va aduca armonie in casa si in gand, impacare, bucurie si iubire! 

 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 19.04.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 17/4/2014 la 10:18 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Lazar Stefan (Cazanesti)= 4 CG
  2. Papuc Adrain (Cazanesti)= 7 CG
  3. Pirvu Nicolae- Robert (Cazanesti)= 10 CG
  4. Rosioru Florian- Iulian (Grivita)= 7 CG
  5. Ghita Vasile (Platonesti)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Rosu Stelian- Ionut (Ciulnita)= 7 CG
  2. Ionescu Ion (Gura Ialomitei)= 9 CG
  3. Dragomir Gabriel- Mihaita (Saveni- JN)= 4 CG
  4. Cercel Marius- Vasile (Scinteia)= 4 CG
  5. Decu Vasilica- Dorian (Scinteia)= 4 CG
  6. Rosu Adrian (Stelnica)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Albu Adrian- George (Adincata- JN)= 4 CG
  2. Bratu Cristian- Adrian (Alexeni)= 4 CG
  3. Stefan Gabriel- Daniel (Axintele-JN)= 7 CG
  4. Frangulea Daniel (Cosereni)= 4 CG
  5. Gheorghe Alexandru- Marian (Cosereni- JN)= 4 CG
  6. Trifu Andrei- Stefanescu (Cosereni-JN)= 4 CG
  7. Boiteanu Marius- Catalin (F.Fierbinti)= 4 CG
  8. Niculae Dragos- Nicusor (F.Fierbinti)= 4 CG
  9. Barbu Marian- Ionut (Ion Roata)= 4 CG
  10. Balanica Rasvan- Eduard (Jilavele)= 4 CG
  11. Ionita Madalin (Jilavele)= 4 CG
  12. Chiriac Cristian- Ion (Maia- JN)= 4 CG
  13. Mirea Ionel (Malu Rosu-JN)= 4 CG
  14. Marin Alexandru (Moldoveni)= 4 CG
  15. Aldea Ion (Salcioara)= 4 CG
  16. Dan George (Salcioara-JN)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Stanciu Valentin- Costin (Orboesti)= 4 CG
  2. Schiaua Victoras (Sp. Milosesti)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Stroe Marius- Emil (Balaciu)= 4CG
  2. Iosif Constantin- Daniel (Cocora)= 4 CG
  3. Iosif Ovidiu- Mihail (Cocora)= 4 CG
  4. Turtoi Adrian (Girbovi)= 4 CG
  5. Zaharia Leon (Patru Frati)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 12/13.04.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 11/4/2014 la 9:7 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Balasoiu Marius (Cazanesti)= 9 CG
  2. Birzoi Constantin (Cazanesti- JN)= 4 CG
  3. Iacob Cristian (Colilia)= 7 CG
  4. Dragomirescu Ionut (Doja- JN)= 4 CG
  5. Lazar Mihai (Doja)= 7 CG
  6. Manea Adrian- Viorel (Doja- JN)= 7 CG
  7. Negustoru Sorinel (Doja)= 4 CG
  8. Radulescu Mihai (Doja)= 7 CG
  9. Fatu Dumitru- Gabriel (Grivita)= 7 CG
  10. Fazal Muhammad- Hasmen (U.Fierbinti- JN)= 4 CG
  11. Stanciu Ionut- Daniel (Platonesti)= 4 CG
  12. Dogaru Paul (Sarateni)= 7 CG
  13. Tache Valentin- George (Sarateni)= 7 CG
  14. Topliceanu Florian (Sarateni- JN)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Grigore Nicolae- Gabriel (Ciulnita)= 4 CG
  2. Iordache Bogdan- Cristian (Gura Ialomitei-JN)= 4 CG
  3. Spinu Costel (Ograda)= 7 CG
  4. Ilie Aureal- Costin (Orezu)= 4 CG
  5. Dumitrache Constantin (Traian)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Stan Aurel- George (Axintele)= 4 CG
  2. Oncescu Ionut Marian (Boranesti- JN)= 4 CG
  3. Ionita Valentin (Brosteni)= 4 CG
  4. Toma Marinel (Brosteni)= 4 CG
  5. Bucur Alexandru (Ion Roata)= 9 CG
  6. Grigore Nicolae- George (Ion Roata)= 4 CG
  7. Ionita Valentin- Marian (Ion Roata)= 4 CG
  8. Anca Gabriel (Moldoveni)= 7 CG
  9. Stancan Alexandru- Emil (Salcioara)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Pricope Gioni (B. Sb. Noua)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Pirianu Petrisor- Iulian (Balaciu)= 7 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 05/06.04.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 3/4/2014 la 13:38 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Voinitchi Radu- Constantin (Colilia)= 7 CG
  2. Fatu Cristian- Valentin (Gh. Lazar)= 4 CG
  3. Ichim Petre- Teodor (Platonesti)= 4 CG
  4. Popoiu Romeo (Platonesti)= 4 CG
  5. Ene Gabriel- Constantin (Radulesti)= 4 CG
  6. Tache Viorel (Sarateni)= 4 CG
  7. Suican Daniel- Dumitru (Tandarei)= 9 CG
  8. Piscoci Ionut (Viticola- JN)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Negoita Evelin- Constantin (Brincoveni)= 4 CG
  2. Burlacu Ginel (Ograda)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Costache George- Constantin (Adincata- JN)= 7 CG
  2. Dumitru George (Barcanesti)= 4 CG
  3. Bodirlau Nicusor- Alin (Cosereni)= 4 CG
  4. Sandu Adrian- Marian (Malu Rosu)= 4 CG
  5. Oancea Radu (Rovine)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Mazalu Valentin (Buesti)= 4 CG
  2. Tudorici Nicolae (Ciulnita II)= 4 CG
  3. Cirjan Marian- Florin (Gimbasani)=4 CG
  4. Dima Catalin (Gimbasani)= 4 CG

Liga aVIa, Seria a-II-a

  1. Stefan Daniel (Movilita)= 4 CG
  2. Iancu Laurentiu (Valea Macrisului)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 29.03/30.03.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 28/3/2014 la 10:53 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Badica Alexandru Marian (Andrasesti- JN)= 4 CG
  2. Ilie Mihai- Romulus (Cazanesti)= 4 CG
  3. Pirvu Nicolae- Robert (Cazanesti)= 9 CG
  4. Costache Ionut (U. Fierbinti)= 7 CG
  5. Anton Bogdan- Alexandru (Mt. Buzau)= 4 CG
  6. Rusen Alexandru- Iulian (Mt. Buzau)= 4 CG
  7. Barbu Alexandru- Gabriel (Mt. Buzau-JN)= 4 CG
  8. Vasile Bogdan- Mihai (Reviga-JN)= 4 CG
  9. Moise Sandel (Sarateni)= 4 CG
  10. Oprea Georgian- Eugen (Sarateni-JN)= 4 CG
  11. Birligea Alexandru (Tandarei)= 4 CG
  12. Popa Ionut- Florin (Tandarei- JN)= 4 CG

Liga aV-a, Seria I

  1. Catana Catalin (Albesti)= 4 CG
  2. Barbu Nicolae (Giurgeni)= 7CG
  3. Badarau Adrian- Cristian (Giurgeni)= 4 CG
  4. Coman Stanciu- Stefanut (Giurgeni)= 4 CG
  5. Ciocianu Sandu (Gura Ialomitei)= 4 CG
  6. Seizu Cristian (MB Stiinta)= 4 CG
  7. Ioana Antonio- Adrian (MB Stiinta- JN)= 4 CG
  8. Braziloiu Marius (Orezu)= 7 CG
  9. Mandache Virgil- Ionut (Orezu)= 4 CG

Liga aV-a, Seria a-II-a

  1. Nicolae Nicolae (Boranesti)= 7 CG
  2. Barbu George (Dridu)= 4 CG
  3. Nae Florentin (F. Fierbinti)= 4 CG
  4. Lascu Alexandru- Catalin (Maia- JN)= 4 CG
  5. Vasilica Marian (Rovine)= 4 CG

Liga aVIa- Seria I

  1. Stefanescu Adrian (Ciulnita II)= 4 CG
  2. Florea Aurelian (Iazu)= 4 CG
  3. Ivanovici Razvan- Constantin (Marculesti)= 4 CG
  4. Savu Cornel (Vladeni)= 4 CG

Liga aVIa- Seria a-II-a

  1. Banciu Marinel (St. Borduselu)= 4 CG
  2. Rata Marius (Movilita)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 22.03/23.03.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 20/3/2014 la 16:0 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Croitoru Alexandru (Abatorul)= 9 CG
  2. Radu Marius (Abatorul)= 4 CG
  3. Bunea Dragos (Amara)= 4 CG
  4. Caltea Andrei (Amara)= 7 CG
  5. Moraru Ionut- Valentin (Amara)= 4 CG
  6. Botezatu Marian (Colilia)= 4 CG
  7. Fotescu Alexandru (Colilia)= 4 CG
  8. Lazar Mihai (Gh. Doja)= 9 CG
  9. Oana Casian- Laurentiu (Gh. Lazar- JN)= 4 CG
  10. Tache Vasilica (Mt. Buzau)= 7 CG
  11. Garbacea Adrian- Ionut (Platonesti-JN)= 4CG
  12. Cana Viorel- Ionut (Radulesti- JN)= 4 CG
  13. Oancea Dumitru (Reviga- JN)= 4 CG
  14. Stefan Cristi (Sarateni)= 4 CG
  15. Cata Danut- Marian (Tandarei)= 4 CG
  16. Dinu Cornel (Tandarei)= 4 CG
  17. Dinu Gheorghe (Tandarei)= 4 CG
  18. Rusen Silivestru (Tandarei)= 4 CG
  19. Stancu Dorinel- Pompiliu (Viticola Fetesti)=  4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Grigore Alexandru- Gabriel (Ciulnita- JN)= 4 CG
  2. Rosu Stelian- Ionut (Ciulnita)= 4 CG
  3. Badarau Paul- Stelica (Ograda)= 4 CG
  4. Neagu Ionut (Ograda)= 4 CG
  5. Pavel Adrian- Gheorghita (Ograda- JN)= 4 CG
  6. Bala Sterica (Orezu)= 4 CG
  7. Cirstica Constantin (Orezu)= 7 CG
  8. Carabanianu Ion (Perieti)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Cringasu Valentin- Florin (Adincata)= 4 CG
  2. Dumitru Alexandru- Mihai (Axintele)= 7 CG
  3. Manea Georgian (Axintele)= 4 CG
  4. Iancu Ion (Dridu)= 7 CG
  5. Mocanu Adrian (Malu Rosu)=  4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Lemnaru Alexandru- Dorel (Patru Frati)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 15.03/16.03.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/3/2014 la 10:11 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Schiopu Cosmin (Andrasesti)= 7 CG
  2. Ghiorghiu Alexandru- Ionut (Colilia)= 4 CG
  3. Panait Eduardo (Cazanesti-JN)= 4 CG
  4. Gradea Silviu- Mihai (U.Fierbinti)= 4 CG
  5. Bartoc Florinel (Platonesti)= 4 CG
  6. Boritchi Ionut- Marius (Reviga)= 4 CG
  7. Stefan Adrian- Ionut (Radulesti-JN)= 4 CG
  8. Nitu Daniel (Sarateni)= 7 CG
  9. Oprea Adrian- Costin (Sarateni- JN)= 4 CG
  10. Ion Victoras (Viticola Fetesti)= 4 CG
  11. Bugiulescu Tudorel- Lilian (Tandarei)= 4 CG
  12. Suican Daniel- Dumitru (Tandarei)= 7 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Avram Stefan- Costel (Albesti)= 7 CG
  2. Oprea Petrica- Daniel (Albesti)= 4 CG
  3. Ieremia Daniel (Ciulnita)= 4 CG
  4. Cirstocea Dragos- Florian (Movila)= 4 CG
  5. Tanase Mircea- Adrian (Movila)= 4 CG
  6. Iloaiei Costel- Romeo (Ograda)= 4 CG
  7. Florescu Marian- Gabriel (Ograda-JN)= 4 CG
  8. David Marian (Perieti)= 7 CG
  9. Niculae Marian- Alexandru (Stelnica)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Stan George- Florin (Adincata)= 4 CG
  2. Scarlatescu Constantin- Petrisor (Axintele)= 4 CG
  3. Ion Dumitru- Daniel (Cosereni)= 4 CG
  4. Samuila Paul (Dridu)= 4 CG
  5. Serban Liviu (Dridu)= 4 CG
  6. Cojocaru Nicusor (F.Fierbinti)= 4 CG
  7. Craciun Doru (Jilavele)= 4 CG
  8. Paunescu Zamfir (Jilavele)= 4 CG
  9. Cila Dan- Alexandru (Maia)= 4 CG
  10. Mitrea George (Rovine)= 4 CG
  11. Nita Petrica (Rovine)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 08.03/09.03.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 6/3/2014 la 14:49 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Cucu Liviu (Andrasesti)= 4 CG
  2. Celpan Ionel- Cristian (U.Fierbinti)= 4 CG
  3. Serban Dan- Alexandru (Sarateni)= 4 CG
  4. Lazarescu Cristian (Gh. Lazar)= 4 CG
  5. Scurtu Catalin (Gh. Lazar)= 4 CG
  6. Lincu Stefan (Colilia)= 4 CG
  7. Cristea Ionut- Mircea- Stefan (Colilia-JN)= 4 CG
  8. Matei Calin- Alexandru (Abatorul)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Bolocan Nicolae (Ograda)= 4 CG
  2. Ionescu Ion (Gura Ialomitei)= 7 CG
  3. Muratura Marius (Albesti)= 4 CG
  4. Necula Paulica (Scinteia)= 4 CG
  5. Tanase Costel- Florin- Viorel (Ciulnita)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Calin Albert- Sebastian (Cosereni)= 4 CG
  2. Stefan Alin (F.Fierbinti)= 4 CG
  3. Stanemir Liviu (Inf. Jilavele)= 4 CG
  4. Stefan Alexandru- Mihai (Malu Rosu)= 4 CG
  5. Popescu Vasile (Maia)= 4 CG

Liga a-VI-a

  1. Moise Gheorghe (Sf. Gheorghe)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 01.03/02.03.2014 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 26/2/2014 la 11:51 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a:

  1. Balasoiu Marius- Vasile (Cazanesti)= 7 CG
  2. Stoica Gabriel- Nicusor (Gh. Doja)= 4 CG
  3. Lazar Mihai (Gh. Doja)= 7 CG
  4. Misu Frasin- Catalin (Gh. Lazar)= 4 CG
  5. Achim Daniel (Mt. Buzau)= 4 CG
  6. Nitu Florin (Mt. Buzau)= 4 CG
  7. Triscaru Gigel- Valentin (Viticola-JN)= 4 CG
  8. Popa George (Tandarei- JN)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Savulescu Stefan- Iulian (Albesti)= 4 CG
  2. Chitaru Paul- Ionel (M.Kogalniceanu)= 4 CG
  3. Ghiaur Dumitru (Valea Ciorii)= 4 CG
  4. Marinescu Ionut (Saveni)= 4 CG
  5. Androne Andrei- Cosmin (Saveni-JN)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Cozianu Marian (Barcanesti)= 4 CG
  2. Mirea Florin (Barcanesti)= 4 CG
  3. Nicolae Nicolae (Boranesti)= 4 CG
  4. Preda Radu- Bogdan (Rovine)= 4 CG
  5. Herea Marian (Rovine)= 4 CG
  6. Neagu Ionut (Salcioara-JN)= 4 CG
 
Planificare Cupa Romaniei Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 26/2/2014 la 11:51 de catre Ana-Maria Herea
         Etapa a-IV-a- 16.02.2014, ora 13.oo
 
Joc 1.  Recolta Buesti- Viitorul Valea Ciorii              1-2
Arb: Nedelcu Marian, Trifa Stelian, Neicu Gheorghe 
Joc 2. Rapid Perieti- Vointa Brincoveni                      0-3
Arb: Avram Florin, Soare Gabriel, Manea Valentin
Joc 3. Biruinta Sb. Noua- Vointa Scinteia                    0-2
Arb: Hagiu Mircea, Filipescu Stefan, Militaru Daniel
Joc 4. Vointa Barbulesti- Secunda Adincata                4-3
Arb: Zamfir Marian, Zamfir Mihai, Neacsa Ionel
Joc 5. Unirea Girbovi- Unirea Ion Roata                     1-3
Arb: Dragomir Vasilica, Burlacu Liviu, Calinescu Andrei

         Etapa a-V-a- 23.02.2014, ora 13.oo

1. Viitorul Valea Ciorii.- Viitorul Platonesti           0-2
Arb: Puscasu Ionela, Buzea Vasile, Dragoi Marian- Obs: Andrei Ion
2. Vointa Brincoveni- CS Victoria Tandarei              0-4
Arb: Hagiu Mircica, Avram Florin, Mircioiu Catalin- Obs: Dan Cristea
3. Vointa Scinteia- CF Abatorul Slobozia (se joaca la Iazu)      1-4
Arb: Stan Tinel, Bran Ionel, Coman Mariuca- Obs: Manea Gigi
4. Vointa Barbulesti.- Unirea Sarateni            0-3
Arb: Bucurica Alex, Borangic Alin, Andrei George- Obs: Stan Iordan
5. Unirea Ion Roata.- Andrias Andrasesti      3-2
Arb: Stoian Gheorghe, Calinescu Andrei, Ene Andrei- Obs: Petrescu Vasile
6. Albesti '08- Spicul Colilia                            3-0
Arb: Bazac Marius, Nedelcu Marian, Piriescu Cristian- Obs: Nunu Ion
7. MB Stiinta Slobozia - Recolta Gh. Lazar   0-2
Arb: Ion Alexandru, Badea Daniel, Done Andrei- Obs: Puclici Jan
8. FC Movila- CS Amara                                   0-2
Arb: Ojog Claudiu, Moga Iuliano, Oprea Ovidiu- Obs: Smau Vasile
9. Recolta Saveni- Unirea Grivita                   1-0
Arb: Alexe Ionel, Soare Gabriel, Trifa Stelian- Obs: Berbec Ion
10. Unirea M.Kogalniceanu- Viticola Agrofam Fetesti      3-0
Arb: Gheorghe Marian, Nicolae Gheorghe, Pintilie Gabriel- Obs: Cotofana Paul
11. Avantul Rovine- Vointa Reviga              0-5
Arb: Piriescu Ionel, Manea Valentin, Neicu Gheorghe- Obs: Topor Gheorghe
12. Fulgerul Fierbinti- ACS FC Radulesti     1-4
Arb: Borangic Constantin, Burlacu Liviu, Dinu Ionut-Obs: Dragan Vasile
13. Recolta Barcanesti- Victoria Mt. Buzau      1-5
Arb: Urse Gabriel, Cliseru Bogdan, Raduna Ionut- Obs: Barin Dumitru
14. Recolta Malu Rosu- AS Cazanesti             2-1
Arb: Dragomir Vasilica, Munteanu Madalin, Dragomir Silviu- Obs: Bosneag Marian
15. Cosereni- Recolta Gh. Doja           3-2
Arb: Zamfir Marian, Zamfir Mihai, Neacsa Ionel- Obs: Stancu Constantin
16. Viitorul Axintele- Unirea Fierbinti (se joaca la Horia)     1-0
Arb: Nitu Gile, Munteanu Ionut, Filipescu Stefan- Obs: Aron Rodel
 
Amanare Adunare Generala de Alegeri Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 25/1/2014 la 9:20 de catre Ana-Maria Herea

   Din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile Adunarea Generala de Alegeri a A.J.F. Ialomita, planificata pentru astazi, 25.01.2014, orele 10.oo a fost amanata pentru sambata, 01.02.2014, orele 10.oo.

 
Adunarea Generala de Alegeri- Candidati Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 13/1/2014 la 17:35 de catre Ana-Maria Herea

     Pentru Adunarea Generala de Alegeri din 25.01.2014 au fost depuse la secretariatul AJF Ialomita pana la data de 10.01.2014 (cu 15 zile inainte de data alegerilor conform Statutului AJF) urmatoarele candidaturi:

Pentru functia de Presedinte:

  1. Basarab Mihai 

Pentru functia de viceprecedinte al AJF si membru al Comitetului Executiv din partea echipelor din Liga a-IV-a:

  1. Patrascu Sorin (Recolta Gh. Doja)
  2. Moldoveanu Emil (Viticola Agrofam Fetesti)

Pentru functia de vicepresedinte al AJF si membru al Comitetului Executiv din partea echipelor din Liga a-V-a:

  1. Belu Ionut (Baraganul Ciulnita)

Pentru functia de membru al Comitetului Executiv din partea echipelor din Liga aVIa:

  1. Campulungeanu Vasile (Dinamo Borduselu)
  2. Ene Gheorghe- Georgica (Fair-Play Sb. Noua)
 
Adunarea Generala de Alegeri Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 23/12/2013 la 13:10 de catre Ana-Maria Herea
     
       Sambata, 25 ianuarie 2014, incepand cu orele 10.oo, va avea loc la Casa Fotbalului Ialomitean Adunarea Generala de Alegeri.
       Pana atunci va dorim sa aveti parte de Sarbatori Fericite si de un an 2014 superb! La multi ani! 
 
Gala Fotbalului Ialomitean- editia 2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 11/12/2013 la 13:9 de catre Ana-Maria Herea

Sambata, 14.12.2013, ora 11 va avea loc la sediul AJF Ialomita din Slobozia GALA FOTBALULUI IALOMITEAN, editia 2013.

 
Cupa Romaniei- etapa a-III-a- 07.12.2013, ora 13.oo Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 11/12/2013 la 9:29 de catre Ana-Maria Herea
1. Spicul Milosesti - Viitorul Valea Ciorii                3-5
Arb: Nedelcu Marian,  Manea Valentin, Soare Gabriel- Obs: Avram Dumitru
2. Biruinta Sb. Noua  - Gloria Gura Ialomitei        4-1
Arb: Avram Florin, Neicu Gheorghe, Mircioiu Catalin- Obs: Dan Cristea
3. Recolta Buesti - Gloria Ograda                            4-1
Arb: Buzea Vasilica, Trifa Stelian, Dragoi Marian- Obs: Andrei Ion
4. Spartacus Iazu - Recolta Saveni                           5-7
Arb: Puscasu Ionela, Raduna Ionut, Filipescu Stefan- Obs: Cotofana Paul
5. Dinamo Borduselu - Unirea Ion Roata                 0-2
Arb: Alexe Ionel, Filipoiu Adrian, Florea Ionut- Obs: Popa Gheorghe
6. Vointa Barbulesti - Gloria Alexeni                        4-0
Arb: Dinu Ionut, Scinteie Madalin, Voicila Mihai- Obs: Barin Dumitru
7. Unirea Girbovi - Infratirea Jilavele                     6-1
Arb: Zamfir Mihai, Borangic Alin, Negru Florin- Obs: Poiana Ion
8. Unirea Patru Frati - Secunda Adincata               0-3
Arb: Stoian Gheorghe, Ene Andrei, Dumitru Cristian-  Obs: Banescu Viorel
9.  FC Inter Stelnica - FC Movila                              0-2
Arb: Moga Iuliano, Ojog Claudiu, Oprea Ovidiu- Obs: Popescu Constantin
10. AS Orezu - Unirea M.Kogalniceanu                  2-6
Arb: Piriescu Ionel, Stoica Nicusor, Pintilie Gabriel- Obs: Aron Rodel
11. Rapid Perieti - FC Traian                                    8-4
Arb: Stan Tinel, Bran Ionel, Coman Mariuca- Obs: Petrescu Vasile
12. Baraganul Ciulnita - Vointa Brincoveni            6-7
Arb: Hagiu Mircica, Badea Daniel, Dobre Vasilica- Obs: Rosu Cornel
13. Dunarea Giurgeni - Vointa Scinteia                   3-4
Arb: Gheorghe Marian, Done Andrei, Iordache Liviu- Obs: Berbec Ion
14. Staruinta Brosteni - Fulgerul Fierbinti            0-2
Arb: Zaharia Andrei, Stanciu Florin, Matei Ciprian- Obs: Stan Iordan
15. Vointa Maia - Recolta Barcanesti                      2-3
Arb: Zamfir Marian, Burlacu Liviu, Stoica Gheorghe- Obs: Topor Gheorghe
16. Avantul Rovine - Libertatea Salcioara               4-2
Arb: Bazac Marius, Matei Danut, Moroianu Marian- Obs: Dragan Vasile
17. FC Dridu - Recolta Malu Rosu                            3-5
Arb: Neacsa Ionel, Scinteie Madalin, Tita Lucian- Obs: Marin Ion
18. AS Cosereni - Viitorul Moldoveni                        2-1
Arb: Bucurica Alexandu, Stoica Florin, Calinescu Andrei- Obs: Mitroi Stefan
19. Juventus Boranesti - Viitorul II Axintele           1-3
Arb: Borangic Constantin, Triscas Roxana, Preda Nicolae- Obs: Nunu Ion
 
Cupa Romaniei- etapa a-II-a- 01.12.2013, ora 11.oo Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 3/12/2013 la 16:4 de catre Ana-Maria Herea
1.     Spicul Milosesti- Spicul Marculesti          3-2
Arb: Buzea Vasile, Soare Gabriel, Mircioiu Catalin- Obs: Andrei Ion
2.     Biruinta Sb. Noua- Omega Milosesti (ora 13.oo)    3-0
Arb: Ion Alexandru, Ion Lucian, Oprea Ovidiu- Obs: Tuican Grigore
3.     Recolta Buesti- Steaua Borduselu              5-1
Arb: Stan Tinel, Bran Ionel, Coman Mariuca- Obs: Popa Gheorghe
4.     Spartacus Iazu- Victoria Bordusani           5-1
Arb: Hagiu Mircica, Manea Valentin, Florea Ionut- Obs: Seitan George
5.     Essenza Sf. Gheorghe- Dinamo Borduselu      0-3
 Nu se disputa. Echipa din Sf. Gheorghe nu a achitat baremul de arbitraj la ultimul joc.
6.     Avantul Grindu- Vointa Barbulesti        1-2
Arb: Stoian Gheorghe, Voicila Mihai, Stoica Florin- Obs: Mitroi Stefan
7.     Unirea Girbovi- Athletic Valea Macrisului       4-1
Arb: Munteanu Madalin, Negru Florin, Dumitru Cristian- Obs: Stan Iordan
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 30.11/01.12.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 28/11/2013 la 13:6 de catre Ana-Maria Herea
Liga a-IV-a
  1. Bartoc Marius- Catalin (Platonesti)= 4 CG
  2. Milea Valentin (Platonesti)= 4 CG
  3. Ghita Vasile (Platonesti)= 4 CG
  4. Chirea Liviu- Sebastian (Viticola)= 4 CG
  5. Stoicescu Dorel- Cristian (Viticola)= 7 CG
  6. Andrei Florentin (Gh. Lazar)= 4 CG
  7. Barda Marius (Colilia)= 7 CG
  8. Voinitchi Radu- Constantin (Colilia)= 4 CG
  9. Lungu Marius- Elvis (Radulesti)= 4 CG
  10. Buzoianu Adrian (Amara)= 4 CG
  11. Barzoiu Florin (Tandarei)= 7 CG
  12. Ilie Alexandru- Daniel (Grivita- JN)= 4 CG
  13. Radu Cosmin- Valentin (Cazanesti- JN)= 4CG
  14. Trasnea Danut- Radu (Reviga- JN)= 4 CG
Liga a-V-a, Seria I
  1. Simion Nicolae (Brincoveni)= 4 CG
  2. Aruicai Nicolae- Cristian (Scinteia)= 4 CG
Liga a-V-a, Seria a-II-a
  1. Dorojan Nicolae (Dridu)= 4 CG
  2. Simion Nicolae- Iulian (St. Brosteni)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 23/24.11.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 22/11/2013 la 12:7 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Grigore Claudiu- Ciprian (Abatorul- JN)= 4 CG
  2. Croitoru Alexandru (Abatorul)= 7 CG
  3. Taras Alexandru- Victor (Abatorul)= 4 CG
  4. Zamfir Gabriel (Andrasesti-JN)= 4 CG
  5. Pirvu Nicolae- Robert (Cazanesti)= 7 CG
  6. Serban Cristi- Adrian (Cazanesti)= 4 CG
  7. Butusina Radu- Adrian (Doja)= 4 CG
  8. Popa Constantin (Doja)= 4 CG
  9. Costache Ionut (U. Fierbinti)= 4 CG
  10. Udrea Teodor- Ionut (Viticola)= 4 CG
  11. Badea Sorin- Nicolae (Mt. Buzau- JN)= 4 CG
  12. Tronaru Daniel- George (Mt. Buzau)= 4 CG
  13. Papuc Adrian (Reviga)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Nicolau Oprea (Orezu)= 4 CG
  2. Constantin Nicusor- Marius (Saveni)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Grosu Laurentiu- Marian (Dridu- JN)= 4 CG
  2. Iancu Ion (Dridu)= 4 CG
  3. Bucur Alexandru (Ion Roata)= 7 CG
  4. Matei Georgian- Daniel (Ion Roata)= 4 CG
  5. Stoica Marius (Maia)= 4 CG
  6. Paun Laurentiu- Marius (Malu Rosu)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Vlad Mihai- Adrian (Bucu)= 4 CG
 
Clasament Juniori C (tur) Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 20/11/2013 la 10:50 de catre Ana-Maria Herea
Nr.crt             Echipa   M       V     E       I       Gol         +/-     Puncte 
1   AFC Unirea '04 Slobozia      4    4   0    0   49-2   +47    12
2   CSS   Slobozia   4    3   0    1   27-10   +17     9
3   ACS  Rapid Fetesti   4    2   0    2   13-16    -3     6
4   Recolta  Barcanesti   4    1   0    3    6-24   -18     3
5   Agronomia  Bucu   4    0   0    4    2-55   -53     0
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 16/17.11.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 15/11/2013 la 8:44 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Babageanu Mihai (U.Fierbinti)= 7 CG
  2. Dumitru Iulian- Marian (Mt. Buzau)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Belu Gheorghe (Ciulnita)= 4 CG
  2. Gheorghe Marian- Alexandru (Gura Il)= 4 CG
  3. Gene Vasile (Movila)= 4 CG
  4. Lautaru Dorinel- Marian (Movila)= 4 CG
  5. Braziloiu Marius (Orezu)= 4 CG
  6. Cocos Gelu (Saveni)= 4 CG
  7. Dinu Ion (Scinteia)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Gheorghe Marian (Boranesti)= 4 CG
  2. Mizileanu Danut (Boranesti)= 4 CG
  3. Simion Alexandru- Ionut (Cosereni)= 4 CG
  4. Ghiocel Ionut- Claudiu (Jilavele)= 4 CG
  5. Dumitru Alexandru- Mihai (Moldoveni)= 4 CG
  6. Budu George- Ioan (Rovine)= 4 CG
  7. Rotaru Florian- Valentin (Rovine-JN)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Dima Nicolae (O.Milosesti)= 4 CG
  2. Ghita Ion (Vladeni)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Pravat Ionut- Daniel (Sf. Gheorghe) = 4 CG
 
Clasament Juniori D si E (tur) Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 14/11/2013 la 12:8 de catre Ana-Maria Herea

      Juniori D                           

Nr.crt
Echipa
M
V
E
I
Gol
+/-
Puncte
1 CSS Slobozia  6      6     0    0     29- 0    +29     18
2 ACS Rapid Fetesti   6   3   0   3  13-11   +2    9
3 AFC Unirea'04 Slobozia    6     0   0   6   0 -31   -31    0

       Juniori E

Nr.crt Echipa M V E I Gol      +/- Puncte
1 CSS  Slobozia  6      6     0     0    40- 7   +33       18
2 ACS Rapid Fetesti  6   3   0   3  22-15     +7     9
3 AFC Unirea'04 Slobozia    6   0   0   6   2- 42   -40     0
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 09/10.11.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 8/11/2013 la 9:6 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Bucur Doru (Amara)= 7 CG
  2. Voicu Constantin- Marius (Amara)= 4 CG
  3. Dragoi Marian (Cazanesti)= 4 CG
  4. Raduta Ionel (Doja-JN)= 4 CG
  5. Popescu Silviu- Gheorghe (U.Fierbinti)= 4 CG
  6. Tache Valentin- George (Sarateni)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Carstica Constantin (Orezu)= 4 CG
  2. Bostina Gheorghe (Scinteia)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Constantin Olimpiu- Gabriel (F.Fierbinti)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria I

  1. Stefan Titi- Paul (Bordusani)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Piriianu Petrisor- Iulian (Balaciu)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 02/03.11.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 1/11/2013 la 11:11 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Vizuroiu Marius (Abatorul)= 4 CG
  2. Schiopu Cosmin (Andrasesti)= 4 CG
  3. Iacob Cristian (Colilia)= 4  CG
  4. Smau Stefan (Colilia)= 4 CG
  5. Manea Adrian- Viorel (Doja-JN)= 4 CG
  6. Radulescu Mihai (Doja)= 4 CG
  7. Fatu Dumitru- Gabriel (Grivita)= 4 CG
  8. Rosioru Florian- Iulian (Grivita)= 4 CG
  9. Tache Vasilica (Mt. Buzau)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Iuga Alexandru- Ionut (Brincoveni)= 4 CG
  2. Manea Laurentiu (FC Traian)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Grasu Valentin- Ionut (Alexeni)= 4 CG
  2. Vlad Marian (St. Brosteni)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 26/27.10.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 25/10/2013 la 8:49 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Gheorghe Lucian- Ionut (Abatorul- JN)= 4 CG
  2. Neaga Stefan (Andrasesti)= 4 CG
  3. Lazar Mihai (Gh. Doja)= 4 CG
  4. Stefanov Marian (Gh. Lazar-JN)= 4 CG
  5. Bander Valentin- Claudiu (U.Fierbinti)= 4 CG
  6. Mircioiu Andrei (Reviga)= 4 CG
  7. Nitu Daniel (Sarateni)= 4 CG
  8. Dogaru Paul (Sarateni)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Avram Stefan- Costel (Albesti)= 4 CG
  2. Sandu George-Florin (Ciulnita)= 4 CG
  3. Teodorescu Andrei- Ionut (Ograda)= 4  CG
  4. Spinu Costel (Ograda)= 4 CG
  5. Rudaru Valentin (Perieti-JN)= 4 CG
  6. Antofie Valentin (Valea Ciorii)= 4 CG
  7. Avram Marian- Alin (Valea Ciorii)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Cozianu Ionut (Barcanesti)= 4 CG
  2. Negoita Marian (Ion Roata)= 4 CG
  3. Mogos Constantin (Malu Rosu)= 4 CG

Liga a-VI-a, Seria a-II-a

  1. Iosif Constantin- Daniel (Cocora)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 19/20.10.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 17/10/2013 la 11:24 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Croitoru Alexandru (Abatorul) = 4 CG
  2. Tronaru Stefan (Abatorul)= 4 CG
  3. Caltea Andrei (Amara)= 4 CG
  4. Balasoiu Marius- Vasile (Cazanesti)= 4 CG
  5. Pirvu Nicolae- Robert (Cazanesti)= 4 CG
  6. Neagu Mihaita (Colilia-JN)= 4 CG
  7. Ion Marian- Florinel (Gh. Lazar-JN)= 4 CG
  8. Stoicescu Dorel- Cristian (Viticola)= 4 CG
  9. Stefan Cristinel- Ionel (Mt. Buzau)= 4 CG
  10. Mihai Laurentiu (ACS FC Radulesti)= 4 CG
  11. Nistor Cristian- Constantin (Tandarei)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Petroaica Marian (Gura Ialomitei)= 4 CG
  2. David Marian (Perieti)= 4 CG
  3. Mitu Iulian (Perieti)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 12/13.10.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 10/10/2013 la 14:31 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Tudor Sorinel- Alexandru (Cazanesti) = 4 CG
  2. Basturea Ionut- Adrian (Cazanesti- JN)= 4 CG
  3. Babageanu Mihai (Unirea Fierbinti)= 4 CG
  4. Dumitrache Cristian (ACS FC Radulesti)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria a-II-a

  1. Costache George- Constantin (Adincata- JN) = 4 CG
  2. Stefan Gabriel- Daniel (Axintele- JN)= 4 CG
  3. Bucur Alexandru (Ion Roata)= 4 CG
  4. Feraru Alexandru- Valentin (Maia)= 4 CG
  5. Anca Gabriel (Moldoveni)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 05/06.10.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 4/10/2013 la 9:7 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Barzoiu Florin (Tandarei)= 4 CG
  2. Seizu Marius (Andrasesti)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Ionescu Ion (Gura Ialomitei)= 4 CG
 
Jucatori suspendati pentru cumul CG- 28/29.09.2013 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 27/9/2013 la 9:19 de catre Ana-Maria Herea

Liga a-IV-a

  1. Bucur Doru (Amara)= 4 CG
  2. Barda Marius (Colelia)= 4 CG
  3. Rusen Silvestru (Tandarei)= 4 CG
  4. Suican Daniel- Dumitru (Tandarei)= 4 CG

Liga a-V-a, Seria I

  1. Barbu Nicolae (Giurgeni)= 4 CG
 
Cupa Romaniei- etapa I- 25.08.2013, ora 17.oo Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 28/8/2013 la 8:49 de catre Ana-Maria Herea
1. Athletic Valea Macrisului- FC Movilita                 2-1
A: Munteanu Madalin, Dumitru Cristian, Badea Mihai, Obs: Topor Gheorghe
2. Unirea Patru Frati- Infratirea Jilavele II                  6-4
A: Dinu Ionut, Neacsa Ionel, Dragan Marian- Obs: Mitroi Stefan
3. Agronomia Balaciu- Unirea Girbovi                      2-7
A: Raduna Ionut, Filipescu Stefan, Matei Ciprian- Obs: Smau Vasile
4. Essenza Sf. Gheorghe- AS Brosteni                     7-3
A: Zamfir Mihai, Dragomir Silviu, Neacsu Atakan- Obs: Nunu Ion
5. Victoria Rosiori- Avantul Grindu                          2-4
A: Burlacu Liviu, Stoica Florin, Negru Florin- Obs: Bosneag Marian
6. Aiva Rasi- Vointa Barbulesti                                 2-3
A: Buzea Vasile, Filipoiu Adrian, Moroianu Marian- Obs: Andrei Ion
7. Vointa Cocora- Steaua Borduselu                         6-9   
A: Scinteie Madalin, Borangic Alin, Maxim Ionut- Obs: Berbec Ion
8. Dinamo Borduselu- Vointa Orboesti                      2-1
A: Urse Gabriel, Neicu Gheorghe, Piriescu Cristian- Obs: Seitan George
9. Spartacus Iazu- Baraganul II Ciulnita                     4-2
A:Gheorghe Marian, Trifa Stelian, Gheorghe Nicolae- Obs: Rosu Cornel
10. Agronomia Bucu- Recolta Buesti                        1-2
A: Stan Tinel, Coman Mariuca, Badea Daniel- Obs: Manea Gigi
11. Spicul Marculesti- Fair Play Sb. Noua                 3-0
A: Stan Vasile, Bran Ionel, Mailat Madalin- Obs: Puclici Jan
12. Spicul Vladeni- Victoria Bordusani                      1-2
A: Ion Alexndru, Ion Lucian, Oprea Ovidiu- Obs: Popescu Constantin
13. Biruinta Sb. Noua- Real Gimbasani                     2-1 
A: Ojoc Claudiu, Sava Stefan, Soare Gabriel- Obs: Avram Dumitru
 
In atentia arbitrilor Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 7/2/2013 la 12:46 de catre Ana-Maria Herea

   Va rog sa vizitati rubrica C.J. Arbitri- Informari si Comunicate pentru cele mai noi informatii cu privire la activitatea arbitrilor!

 

Clasamente

Liga a IV a Juniori

C.F. Abatorul Slobozia 77
C.S Victoria Tandarei 71
Viticola Agrofam Fetesti 70
Victoria Mt. Buzau 62
Recolta Gh. Doja 58
AS Cazanesti 57
ACS FC Radulesti 52
C.S. Amara 45
Recolta 2008 Gh. Lazar 36
Unirea Fierbinti 35
Viitorul Platonesti 30
Unirea Sarateni 23
Vointa Reviga 22
Andrias Andrasesti 21
Spicul Colilia 19
Unirea Grivita 5
Clasament Detaliat

Liga a V a

Unirea M.Kogalniceanu 69
AS FC Traian 66
Albesti 08 63
Vointa Bratianu Scanteia 56
Gloria Ograda 45
MB Stiinta Slobozia 42
Vointa Brincoveni 38
Dunarea Giurgeni 36
Recolta Saveni 34
AS FC Movila 34
Orezu 33
Gloria Gura Ialomitei 32
AS FC Inter Stelnica 32
Baraganul Ciulnita 31
Viitorul Valea Ciorii 30
Rapid Perieti 29
Clasament Detaliat

Liga a V a Juniori

Unirea M.Kogalniceanu 82
Recolta Saveni 75
AS FC Traian 69
Baraganul Ciulnita 51
MB Stiinta Slobozia 51
Vointa Bratianu Scanteia 48
Gloria Gura Ialomitei 48
Dunarea Giurgeni 42
Viitorul Valea Ciorii 41
Albesti 08 35
AS FC Inter Stelnica 31
AS FC Movila 31
Vointa Brincoveni 29
Orezu 19
Gloria Ograda 13
Rapid Perieti 13
Clasament Detaliat

Liga a VI a

Victoria Bordusani 63
Spicul Marculesti 58
Real Gimbasani 50
Recolta Buesti 49
Dinamo Borduselu 48
Agronomia Bucu 41
Omega Milosesti 37
Spartacus Iazu 34
Fair-Play Slobozia Noua 26
Baraganul Ciulnita II 25
Vointa Orboesti 20
Spicul Vladeni 18
Biruinta Sb. Noua 14
Spicul Milosesti 6
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Liga a IV a

Unirea Fierbinti 74
C.S Victoria Tandarei 72
Vointa Reviga 60
Recolta Gh. Doja 60
Victoria Mt. Buzau 53
Recolta 2008 Gh. Lazar 50
C.F. Abatorul Slobozia 43
Viticola Agrofam Fetesti 42
ACS FC Radulesti 41
C.S. Amara 35
Andrias Andrasesti 29
Spicul Colilia 28
Unirea Grivita 26
AS Cazanesti 25
Viitorul Platonesti 22
Unirea Sarateni 20
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 16 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 16 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 91 la data de 04/11/2013 12:42 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute