Etapa Curenta - Liga a IV a

Sam, 07 Iun 17:30 Recolta Gh. Doja 6 - 1 Recolta 2008 Gh. Lazar
Sam, 07 Iun 17:30 Viticola Agrofam Fetesti 3 - 4 Spicul Colilia
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Sarateni 2 - 2 ACS FC Radulesti
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Fierbinti 10 - 2 C.S. Amara
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Grivita 0 - 1 Vointa Reviga
Sam, 07 Iun 17:30 AS Cazanesti 4 - 6 C.S Victoria Tandarei
Sam, 07 Iun 17:30 Andrias Andrasesti 3 - 2 C.F. Abatorul Slobozia
Sam, 07 Iun 17:30 Viitorul Platonesti 6 - 3 Victoria Mt. Buzau

Etapa Urmatoare - Liga a IV a

Sedinta din 23.10.2012 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 1/11/2012 la 10:17 de catre Ana-Maria Herea

       In sedinta din 23.10.2012 Comisia de Competii si Disciplina a AJF Ialomita a hotarat:

Suspenda jucatorii:

  1. Toader Alexandru (Amara)= 1 etapa
  2. Memet Ener (Tandarei)= 1 etapa
  3. Nae Gigel (Viticola)= 8 etape
  4. Costache Andrei (Manasia)= 2 etape
  5. Stanciu Marian- Adi (Perieti)= 8 etape
  6. Frigea Toma Adrian (Movila)= 6 etapa
  7. Mirea Victor (Scinteia)= 1 etapa
  8. Brescan Dumitrel (Giurgeni)= 1 etapa
  9. Barbu Nicolae (Girgeni)= 1 etapa
  10. Marin Marius (Axintele)= 6 etape
  11. Varza Marian (Dridu)= 1 etapa
  12. Munteanu Alin (Stiinta Slobozia)= 1 etapa
  13. Toader Visan (Biruinta Sb. Noua)= 3 etape
  14. Iamandi Marian (Gimbasani)= 1 an+ 300 lei penalitate sportiva
  15. Savu Emil (Gimbasani)= 1 an+ 300 lei penalitate sportiva
  16. Aron Vasilica (Borduselu)= 1 etapa
          Echipa Spicul Colilia introduce contestatie pentru substituire la jocul de seniori cu ACS FC Radulesti. Este prezent la comisie jucatorul contestat, iar in urma examenului grafologic Comisia hotaraste omologarea jocului cu rezultatul de pe teren.
          Omologheaza jocul de juniori Viitorul Axintele- Staruinta Brosteni cu 3-0 pentru Brosteni. Echipa din Axintele l-a folosit pe Ghita Dumitru aflat in stare de suspendare pentru 4 CG.
         Admite constestatia pentru substituire introdusa de Victoria Bordusani la jocul cu Biruinta Sb. Noua. Sunt prezenti la comisie jucatorii contestati si in urma examenului grafologic comisia hotaraste:
- omologheaza jocul cu 3-0 in favoarea echipei Victoria Bordusani
- penalizeaza cu 6 (sase) puncte echipa Biruinta Sb. Noua
- sanctioneaza echipa din Sb. Noua cu penalitate sportiva in valoare de 500 lei
        Omologheaza jocul Sport '09 Paltinis- Fair Play Sb. Noua cu 3-0 pentru Paltinis si penalizeaza echipa FairPlay Sb. Noua cu 3 puncte pentru neprezentare la joc.
Inapoi la sectiunea Comisia De Disciplina
 

Clasamente

Liga a IV a Juniori

C.F. Abatorul Slobozia 77
C.S Victoria Tandarei 71
Viticola Agrofam Fetesti 70
Victoria Mt. Buzau 62
Recolta Gh. Doja 58
AS Cazanesti 57
ACS FC Radulesti 52
C.S. Amara 45
Recolta 2008 Gh. Lazar 36
Unirea Fierbinti 35
Viitorul Platonesti 30
Unirea Sarateni 23
Vointa Reviga 22
Andrias Andrasesti 21
Spicul Colilia 19
Unirea Grivita 5
Clasament Detaliat

Liga a V a

Unirea M.Kogalniceanu 69
AS FC Traian 66
Albesti 08 63
Vointa Bratianu Scanteia 56
Gloria Ograda 45
MB Stiinta Slobozia 42
Vointa Brincoveni 38
Dunarea Giurgeni 36
Recolta Saveni 34
AS FC Movila 34
Orezu 33
Gloria Gura Ialomitei 32
AS FC Inter Stelnica 32
Baraganul Ciulnita 31
Viitorul Valea Ciorii 30
Rapid Perieti 29
Clasament Detaliat

Liga a V a Juniori

Unirea M.Kogalniceanu 82
Recolta Saveni 75
AS FC Traian 69
Baraganul Ciulnita 51
MB Stiinta Slobozia 51
Vointa Bratianu Scanteia 48
Gloria Gura Ialomitei 48
Dunarea Giurgeni 42
Viitorul Valea Ciorii 41
Albesti 08 35
AS FC Inter Stelnica 31
AS FC Movila 31
Vointa Brincoveni 29
Orezu 19
Gloria Ograda 13
Rapid Perieti 13
Clasament Detaliat

Liga a VI a

Victoria Bordusani 63
Spicul Marculesti 58
Real Gimbasani 50
Recolta Buesti 49
Dinamo Borduselu 48
Agronomia Bucu 41
Omega Milosesti 37
Spartacus Iazu 34
Fair-Play Slobozia Noua 26
Baraganul Ciulnita II 25
Vointa Orboesti 20
Spicul Vladeni 18
Biruinta Sb. Noua 14
Spicul Milosesti 6
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Liga a IV a

Unirea Fierbinti 74
C.S Victoria Tandarei 72
Vointa Reviga 60
Recolta Gh. Doja 60
Victoria Mt. Buzau 53
Recolta 2008 Gh. Lazar 50
C.F. Abatorul Slobozia 43
Viticola Agrofam Fetesti 42
ACS FC Radulesti 41
C.S. Amara 35
Andrias Andrasesti 29
Spicul Colilia 28
Unirea Grivita 26
AS Cazanesti 25
Viitorul Platonesti 22
Unirea Sarateni 20
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 91 la data de 04/11/2013 12:42 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute