Etapa Curenta - Liga a IV a

Sam, 12 Apr 16:30 Recolta Gh. Doja 5 - 2 Unirea Grivita
Sam, 12 Apr 16:30 AS Cazanesti 2 - 6 Unirea Fierbinti
Sam, 12 Apr 16:30 Andrias Andrasesti 6 - 1 Unirea Sarateni
Sam, 12 Apr 16:30 Viitorul Platonesti 4 - 3 Viticola Agrofam Fetesti
Sam, 12 Apr 16:30 Victoria Mt. Buzau 2 - 1 Recolta 2008 Gh. Lazar
Sam, 12 Apr 16:30 C.F. Abatorul Slobozia 3 - 2 Spicul Colilia
Sam, 12 Apr 16:30 C.S Victoria Tandarei 4 - 1 ACS FC Radulesti
Sam, 12 Apr 16:30 Vointa Reviga 4 - 2 C.S. Amara

Etapa Urmatoare - Liga a IV a

Sam, 19 Apr 17:00 Vointa Reviga  -  Recolta Gh. Doja
Sam, 19 Apr 17:00 C.S. Amara  -  C.S Victoria Tandarei
Sam, 19 Apr 17:00 ACS FC Radulesti  -  C.F. Abatorul Slobozia
Sam, 19 Apr 17:00 Spicul Colilia  -  Victoria Mt. Buzau
Sam, 19 Apr 17:00 Recolta 2008 Gh. Lazar  -  Viitorul Platonesti
Sam, 19 Apr 17:00 Viticola Agrofam Fetesti  -  Andrias Andrasesti
Sam, 19 Apr 17:00 Unirea Sarateni  -  AS Cazanesti
Sam, 19 Apr 17:00 Unirea Fierbinti  -  Unirea Grivita
Sedinta din 23.10.2012 Descarca PDF Imprima Trimite Email
Ultima modificare: 1/11/2012 la 10:17 de catre Ana-Maria Herea

       In sedinta din 23.10.2012 Comisia de Competii si Disciplina a AJF Ialomita a hotarat:

Suspenda jucatorii:

  1. Toader Alexandru (Amara)= 1 etapa
  2. Memet Ener (Tandarei)= 1 etapa
  3. Nae Gigel (Viticola)= 8 etape
  4. Costache Andrei (Manasia)= 2 etape
  5. Stanciu Marian- Adi (Perieti)= 8 etape
  6. Frigea Toma Adrian (Movila)= 6 etapa
  7. Mirea Victor (Scinteia)= 1 etapa
  8. Brescan Dumitrel (Giurgeni)= 1 etapa
  9. Barbu Nicolae (Girgeni)= 1 etapa
  10. Marin Marius (Axintele)= 6 etape
  11. Varza Marian (Dridu)= 1 etapa
  12. Munteanu Alin (Stiinta Slobozia)= 1 etapa
  13. Toader Visan (Biruinta Sb. Noua)= 3 etape
  14. Iamandi Marian (Gimbasani)= 1 an+ 300 lei penalitate sportiva
  15. Savu Emil (Gimbasani)= 1 an+ 300 lei penalitate sportiva
  16. Aron Vasilica (Borduselu)= 1 etapa
          Echipa Spicul Colilia introduce contestatie pentru substituire la jocul de seniori cu ACS FC Radulesti. Este prezent la comisie jucatorul contestat, iar in urma examenului grafologic Comisia hotaraste omologarea jocului cu rezultatul de pe teren.
          Omologheaza jocul de juniori Viitorul Axintele- Staruinta Brosteni cu 3-0 pentru Brosteni. Echipa din Axintele l-a folosit pe Ghita Dumitru aflat in stare de suspendare pentru 4 CG.
         Admite constestatia pentru substituire introdusa de Victoria Bordusani la jocul cu Biruinta Sb. Noua. Sunt prezenti la comisie jucatorii contestati si in urma examenului grafologic comisia hotaraste:
- omologheaza jocul cu 3-0 in favoarea echipei Victoria Bordusani
- penalizeaza cu 6 (sase) puncte echipa Biruinta Sb. Noua
- sanctioneaza echipa din Sb. Noua cu penalitate sportiva in valoare de 500 lei
        Omologheaza jocul Sport '09 Paltinis- Fair Play Sb. Noua cu 3-0 pentru Paltinis si penalizeaza echipa FairPlay Sb. Noua cu 3 puncte pentru neprezentare la joc.
Inapoi la sectiunea Comisia De Disciplina
 

Clasamente

Liga a IV a Juniori

C.S Victoria Tandarei 56
Viticola Agrofam Fetesti 55
C.F. Abatorul Slobozia 53
AS Cazanesti 50
Recolta Gh. Doja 46
Victoria Mt. Buzau 44
ACS FC Radulesti 37
C.S. Amara 33
Viitorul Platonesti 24
Unirea Fierbinti 23
Recolta 2008 Gh. Lazar 20
Vointa Reviga 19
Unirea Sarateni 19
Andrias Andrasesti 15
Spicul Colilia 13
Unirea Grivita 4
Clasament Detaliat

Liga a V a

Albesti 08 48
Unirea M.Kogalniceanu 45
AS FC Traian 44
Vointa Bratianu Scanteia 41
AS FC Movila 35
Gloria Ograda 34
MB Stiinta Slobozia 32
Vointa Brincoveni 31
Orezu 28
Recolta Saveni 26
AS FC Inter Stelnica 25
Dunarea Giurgeni 24
Baraganul Ciulnita 23
Gloria Gura Ialomitei 22
Viitorul Valea Ciorii 17
Rapid Perieti 16
Clasament Detaliat

Liga a V a Juniori

Unirea M.Kogalniceanu 61
AS FC Traian 57
Recolta Saveni 51
Vointa Bratianu Scanteia 41
MB Stiinta Slobozia 39
Baraganul Ciulnita 38
Gloria Gura Ialomitei 30
Viitorul Valea Ciorii 29
Dunarea Giurgeni 29
AS FC Inter Stelnica 23
Albesti 08 23
AS FC Movila 23
Vointa Brincoveni 19
Orezu 13
Gloria Ograda 8
Rapid Perieti 6
Clasament Detaliat

Liga a VI a

Victoria Bordusani 45
Spicul Marculesti 42
Dinamo Borduselu 38
Real Gimbasani 36
Recolta Buesti 36
Agronomia Bucu 28
Omega Milosesti 27
Spartacus Iazu 26
Baraganul Ciulnita II 22
Spicul Vladeni 17
Fair-Play Slobozia Noua 14
Biruinta Sb. Noua 14
Vointa Orboesti 13
Spicul Milosesti 2
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Liga a IV a

Unirea Fierbinti 53
C.S Victoria Tandarei 50
Vointa Reviga 47
Recolta Gh. Doja 45
Victoria Mt. Buzau 40
Recolta 2008 Gh. Lazar 37
Viticola Agrofam Fetesti 35
ACS FC Radulesti 34
C.F. Abatorul Slobozia 32
C.S. Amara 23
Andrias Andrasesti 20
Viitorul Platonesti 19
Unirea Grivita 19
AS Cazanesti 18
Spicul Colilia 13
Unirea Sarateni 13
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 91 la data de 04/11/2013 12:42 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute