Etapa Curenta - Liga a IV a

Sam, 07 Iun 17:30 Recolta Gh. Doja 6 - 1 Recolta 2008 Gh. Lazar
Sam, 07 Iun 17:30 Viticola Agrofam Fetesti 3 - 4 Spicul Colilia
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Sarateni 2 - 2 ACS FC Radulesti
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Fierbinti 10 - 2 C.S. Amara
Sam, 07 Iun 17:30 Unirea Grivita 0 - 1 Vointa Reviga
Sam, 07 Iun 17:30 AS Cazanesti 4 - 6 C.S Victoria Tandarei
Sam, 07 Iun 17:30 Andrias Andrasesti 3 - 2 C.F. Abatorul Slobozia
Sam, 07 Iun 17:30 Viitorul Platonesti 6 - 3 Victoria Mt. Buzau

Etapa Urmatoare - Liga a IV a

Delegari pentru Etapa1
Victoria Bordusani - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Nicolae Gheorghe
Asistent: Neicu Gheorghe
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Recolta Buesti - Spicul Milosesti
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Vasile Georgian
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Iuga Cosmin
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Real Gimbasani - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ojog Ioan
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Vointa Orboesti - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Soare Gabriel
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Spicul Vladeni - Spicul Marculesti
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Omega Milosesti - Agronomia Bucu
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Dragoi Marian
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Spartacus Iazu
Data: Dum, 01 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Lucian
Asistent: Sava Stefan
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
 
Delegari pentru Etapa2
Biruinta Sb. Noua - Spartacus Iazu
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nitu Gile
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Agronomia Bucu - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Sava Stefan
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Spicul Marculesti - Omega Milosesti
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Bazac Marius
Asistent: Matei Ciprian
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Spicul Vladeni
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Iuga Cosmin
Asistent: Nedelcu Marian
Asistent: Iordache Liviu
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
Dinamo Borduselu - Vointa Orboesti
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent:
Rezerva:
Observator: Seitan George
Observator:
Spicul Milosesti - Real Gimbasani
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Mircioiu Catalin
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Victoria Bordusani - Recolta Buesti
Data: Dum, 08 Sep 2013 / 17:30
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
 
Delegari pentru Etapa3
Recolta Buesti - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Real Gimbasani - Victoria Bordusani
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Urse Gabriel
Asistent: Slotea Marian- Valentin
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Vointa Orboesti - Spicul Milosesti
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Iuga Cosmin
Asistent: Nicolae Gheorghe
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Spicul Vladeni - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Omega Milosesti - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Florea Ionut
Asistent: Trifa Stelian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Spicul Marculesti
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Dragoi Marian
Asistent: Militaru Daniel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Spartacus Iazu - Agronomia Bucu
Data: Dum, 15 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa4
Biruinta Sb. Noua - Agronomia Bucu
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Marculesti - Spartacus Iazu
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Seitan George
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nitu Gile
Asistent: Piriescu Cristian
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Dinamo Borduselu - Omega Milosesti
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Iuga Cosmin
Asistent: Dragoi Marian
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Marin Ion
Observator:
Spicul Milosesti - Spicul Vladeni
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
Victoria Bordusani - Vointa Orboesti
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Moga Iuliano
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Recolta Buesti - Real Gimbasani
Data: Dum, 22 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Dobre Vasilica
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
 
Delegari pentru Etapa5
Real Gimbasani - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Seitan George
Observator:
Vointa Orboesti - Recolta Buesti
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Florea Ionut
Rezerva:
Observator:
Observator:
Spicul Vladeni - Victoria Bordusani
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Lucian
Asistent: Ojog Ioan
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Omega Milosesti - Spicul Milosesti
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Soare Gabriel
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Vasile Georgian
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Spartacus Iazu - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ion Alexandru Milian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator:
Observator:
Agronomia Bucu - Spicul Marculesti
Data: Dum, 29 Sep 2013 / 17:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nitu Gile
Asistent: Slotea Marian- Valentin
Asistent: Nicolae Gheorghe
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
 
Delegari pentru Etapa6
Biruinta Sb. Noua - Spicul Marculesti
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Agronomia Bucu
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator:
Observator:
Dinamo Borduselu - Spartacus Iazu
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nedelcu Marian
Asistent: Stanciu Alexandru Catalin
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Milosesti - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Iuga Cosmin
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Berbec Ioan
Observator:
Victoria Bordusani - Omega Milosesti
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Recolta Buesti - Spicul Vladeni
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Dragoi Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Real Gimbasani - Vointa Orboesti
Data: Dum, 06 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
 
Delegari pentru Etapa7
Vointa Orboesti - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Done Marian Andrei
Asistent: Iordache Liviu
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Spicul Vladeni - Real Gimbasani
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Omega Milosesti - Recolta Buesti
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Urse Gabriel
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Marin Ion
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Victoria Bordusani
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Florea Ionut
Asistent: Nicolae Gheorghe
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spartacus Iazu - Spicul Milosesti
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Iuga Cosmin
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Agronomia Bucu - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Lucian
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Spicul Marculesti - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 13 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa8
Biruinta Sb. Noua - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Lucian
Asistent: Moga Iuliano
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Dinamo Borduselu - Spicul Marculesti
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Matei Danut- Marian
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Spicul Milosesti - Agronomia Bucu
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Victoria Bordusani - Spartacus Iazu
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Recolta Buesti - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Real Gimbasani - Omega Milosesti
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Mircioiu Catalin
Asistent: Iordache Liviu
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Vointa Orboesti - Spicul Vladeni
Data: Dum, 20 Oct 2013 / 16:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Iuga Cosmin
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
 
Delegari pentru Etapa9
Spicul Vladeni - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 27 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Mircioiu Catalin
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Omega Milosesti - Vointa Orboesti
Data: Dum, 27 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Done Marian Andrei
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Real Gimbasani
Data: Dum, 27 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nedelcu Marian
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Iuga Cosmin
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Spartacus Iazu - Recolta Buesti
Data: Dum, 27 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Agronomia Bucu - Victoria Bordusani
Data: Sam, 26 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Urse Gabriel
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Matei Bogdan
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Spicul Marculesti - Spicul Milosesti
Data: Dum, 27 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 27 Oct 2013 / 14:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Dobre Vasilica
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
 
Delegari pentru Etapa10
Biruinta Sb. Noua - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Alexe Ionel
Asistent: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Seitan George
Observator:
Spicul Milosesti - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Victoria Bordusani - Spicul Marculesti
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Iordache Liviu
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Recolta Buesti - Agronomia Bucu
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Real Gimbasani - Spartacus Iazu
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Done Marian Andrei
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Vointa Orboesti - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Matei Ciprian
Asistent: Popescu Claudian
Rezerva:
Observator: Berbec Ioan
Observator:
Spicul Vladeni - Omega Milosesti
Data: Dum, 03 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
 
Delegari pentru Etapa11
Omega Milosesti - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Matei Danut- Marian
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Spicul Vladeni
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Puscasu Ionela
Asistent: Moga Iuliano
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Spartacus Iazu - Vointa Orboesti
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Asistent: Mircioiu Catalin
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Agronomia Bucu - Real Gimbasani
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 09:30
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Trifa Stelian
Asistent: Neicu Gheorghe
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Marculesti - Recolta Buesti
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Raduna Ionut
Asistent: Badea Daniel
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Victoria Bordusani
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Dinamo Borduselu - Spicul Milosesti
Data: Dum, 10 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Dobre Vasilica
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
 
Delegari pentru Etapa12
Biruinta Sb. Noua - Spicul Milosesti
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Alexe Ionel
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Victoria Bordusani - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Recolta Buesti - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Real Gimbasani - Spicul Marculesti
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Modrea Valentin
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Dobre Vasilica
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Vointa Orboesti - Agronomia Bucu
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Spicul Vladeni - Spartacus Iazu
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
Omega Milosesti - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 17 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
 
Delegari pentru Etapa13
Fair-Play Slobozia Noua - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Badea Daniel
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Spartacus Iazu - Omega Milosesti
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Vasile Georgian
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Berbec Ioan
Observator:
Agronomia Bucu - Spicul Vladeni
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Asistent: Iordache Liviu
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Spicul Marculesti - Vointa Orboesti
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Real Gimbasani
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Matei Ciprian
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Dinamo Borduselu - Recolta Buesti
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Mircioiu Catalin
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Spicul Milosesti - Victoria Bordusani
Data: Dum, 24 Noi 2013 / 14:00
Stadion: Grivita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Trifa Stelian
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
 
Delegari pentru Etapa14
Biruinta Sb. Noua - Victoria Bordusani
Data: Dum, 09 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Alexe Ionel
Asistent: Dobre Vasilica
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Milosesti - Recolta Buesti
Data: Dum, 09 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nedelcu Marian
Asistent: Soare Gabriel
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Dinamo Borduselu - Real Gimbasani
Data: Dum, 09 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Hagiu Mircea
Asistent: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Slotea Marian- Valentin
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Vointa Orboesti
Data: Dum, 09 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Poiana
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Spicul Marculesti - Spicul Vladeni
Data: Dum, 09 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Nicolae Alexandru
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Agronomia Bucu - Omega Milosesti
Data: Sam, 08 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Spartacus Iazu - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 09 Mar 2014 / 15:00
Stadion: Scinteia
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Iordache Liviu
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
 
Delegari pentru Etapa15
Spartacus Iazu - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Agronomia Bucu
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nitu Gile
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Omega Milosesti - Spicul Marculesti
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Florea Ionut
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Berbec Ioan
Observator:
Spicul Vladeni - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nicolae Gheorghe
Asistent: Manea Valentin
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Vointa Orboesti - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Piriescu Ionel
Asistent: Soare Gabriel
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Real Gimbasani - Spicul Milosesti
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Moga Iuliano
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Recolta Buesti - Victoria Bordusani
Data: Dum, 16 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Stan Vasile Georgian
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
 
Delegari pentru Etapa16
Biruinta Sb. Noua - Recolta Buesti
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Done Marian Andrei
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Victoria Bordusani - Real Gimbasani
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Alexandru Milian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Spicul Milosesti - Vointa Orboesti
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Dinamo Borduselu - Spicul Vladeni
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Dobre Vasilica
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Omega Milosesti
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Asistent: Mircioiu Catalin
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
Spicul Marculesti - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Alexe Ionel
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Piriescu Cristian
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Agronomia Bucu - Spartacus Iazu
Data: Dum, 23 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Bran Ionel
Asistent: Ojog Claudiu
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
 
Delegari pentru Etapa17
Agronomia Bucu - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Dragoi Marian
Asistent: Matei Ciprian
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Spartacus Iazu - Spicul Marculesti
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nicolae Gheorghe
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Omega Milosesti - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nedelcu Marian
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Spicul Vladeni - Spicul Milosesti
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Vointa Orboesti - Victoria Bordusani
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Done Marian Andrei
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Real Gimbasani - Recolta Buesti
Data: Dum, 30 Mar 2014 / 16:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Mircioiu Catalin
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
 
Delegari pentru Etapa18
Biruinta Sb. Noua - Real Gimbasani
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Seitan George
Observator:
Recolta Buesti - Vointa Orboesti
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Sava Stefan
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Victoria Bordusani - Spicul Vladeni
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Spicul Milosesti - Omega Milosesti
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Dragoi Marian
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Dinamo Borduselu - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Matei Bogdan
Asistent: Costea Viorel
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Spartacus Iazu
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Trifa Stelian
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Spicul Marculesti - Agronomia Bucu
Data: Dum, 06 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Alexandru Milian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
 
Delegari pentru Etapa19
Spicul Marculesti - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 12 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Agronomia Bucu - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 12 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Moroianu Marian Georgian
Asistent: Costea Viorel
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Spartacus Iazu - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 13 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Sava Stefan
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Seitan George
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Spicul Milosesti
Data: Dum, 13 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nedelcu Marian
Asistent: Militaru Daniel
Asistent: Bazac Bogdan
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Omega Milosesti - Victoria Bordusani
Data: Dum, 13 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Spicul Vladeni - Recolta Buesti
Data: Dum, 13 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Urse Gabriel
Asistent: Mircioiu Catalin
Asistent: Filipescu Stefan
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Vointa Orboesti - Real Gimbasani
Data: Dum, 13 Apr 2014 / 16:30
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Dragoi Marian
Asistent: Trifa Stelian
Asistent: Badea Daniel
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
 
Delegari pentru Etapa20
Biruinta Sb. Noua - Vointa Orboesti
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Real Gimbasani - Spicul Vladeni
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Berbec Ioan
Observator:
Recolta Buesti - Omega Milosesti
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Moga Iuliano
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Victoria Bordusani - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ojog Ioan
Asistent: Sava Stefan
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Spicul Milosesti - Spartacus Iazu
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Hagiu Mircea
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Pintilie Gabriel Aurelian
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Dinamo Borduselu - Agronomia Bucu
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Spicul Marculesti
Data: Sam, 19 Apr 2014 / 11:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Manea Valentin
Asistent: Filipescu Stefan
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
 
Delegari pentru Etapa21
Baraganul Ciulnita II - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Sava Stefan
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Marculesti - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Iordache Liviu
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Agronomia Bucu - Spicul Milosesti
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Rudaru Valentin
Asistent: Neicu Gheorghe
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Spartacus Iazu - Victoria Bordusani
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Moga Iuliano
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Recolta Buesti
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Florea Ionut
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Omega Milosesti - Real Gimbasani
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Ion Radu
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Spicul Vladeni - Vointa Orboesti
Data: Dum, 27 Apr 2014 / 17:00
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
 
Delegari pentru Etapa22
Biruinta Sb. Noua - Spicul Vladeni
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nitu Gile
Asistent: Trifa Stelian
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Vointa Orboesti - Omega Milosesti
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Real Gimbasani - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Moga Iuliano
Asistent: Ion Alexandru Milian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Recolta Buesti - Spartacus Iazu
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Victoria Bordusani - Agronomia Bucu
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Ojog Ioan
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
Spicul Milosesti - Spicul Marculesti
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Dinamo Borduselu - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 04 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Mircioiu Catalin
Asistent: Florea Ionut
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
 
Delegari pentru Etapa23
Dinamo Borduselu - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Rezerva:
Observator: Petrescu Vasile
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Spicul Milosesti
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Militaru Daniel
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Marculesti - Victoria Bordusani
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
Agronomia Bucu - Recolta Buesti
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Urse Gabriel
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Dobre Vasilica
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Spartacus Iazu - Real Gimbasani
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ojog Ioan
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Vointa Orboesti
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Mircioiu Catalin
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
Omega Milosesti - Spicul Vladeni
Data: Dum, 11 Mai 2014 / 17:00
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
 
Delegari pentru Etapa24
Biruinta Sb. Noua - Omega Milosesti
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ojog Ioan
Asistent: Bran Ionel
Rezerva:
Observator: Berbec Ioan
Observator:
Spicul Vladeni - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Asistent: Ion Radu
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Vointa Orboesti - Spartacus Iazu
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Real Gimbasani - Agronomia Bucu
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Asistent: Mailat Ionut- Madalin
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Recolta Buesti - Spicul Marculesti
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Voinea Petre
Observator:
Victoria Bordusani - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Dobre Vasilica
Asistent: Bazac Bogdan
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Spicul Milosesti - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 18 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Raduna Ionut
Asistent: Filipescu Stefan
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
 
Delegari pentru Etapa25
Spicul Milosesti - Biruinta Sb. Noua
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Costea Viorel
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Rezerva:
Observator: Popa Gheorghe
Observator:
Dinamo Borduselu - Victoria Bordusani
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Borduselu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Militaru Daniel
Asistent: Matei Ciprian
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Baraganul Ciulnita II - Recolta Buesti
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Ciulnita
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Florea Dan
Asistent: Rudaru Valentin
Rezerva:
Observator: Avram Dumitru
Observator:
Spicul Marculesti - Real Gimbasani
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Marculesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Alexe Ionel
Asistent: Dobre Vasilica
Asistent: Badea Daniel
Rezerva:
Observator: Tuican Grigore
Observator:
Agronomia Bucu - Vointa Orboesti
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Bucu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Trifa Stelian
Asistent: Ion Radu
Asistent: Bazac Bogdan
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Spartacus Iazu - Spicul Vladeni
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Iazu
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Nedelcu Marian
Asistent: Stanciu Florin- Alexandru
Asistent: Istrate Mihai
Rezerva:
Observator: Andrei Ion
Observator:
Fair-Play Slobozia Noua - Omega Milosesti
Data: Dum, 25 Mai 2014 / 17:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Stan Vasile Georgian
Asistent: Coman Mariuca Adelina
Rezerva:
Observator: Smau Vasile
Observator:
 
Delegari pentru Etapa26
Biruinta Sb. Noua - Fair-Play Slobozia Noua
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Sb. Noua
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Buzea Vasile
Asistent: Militaru Daniel
Asistent: Bazac Bogdan
Rezerva:
Observator: Rosu Cornel
Observator:
Omega Milosesti - Spartacus Iazu
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Milosesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Avram Florin
Asistent: Neicu Gheorghe
Asistent: Filipescu Stefan
Rezerva:
Observator: Dan Cristea
Observator:
Spicul Vladeni - Agronomia Bucu
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Vladeni
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Soare Gabriel
Asistent: Badea Daniel
Asistent: Istrate Mihai
Rezerva:
Observator: Puclici Jan
Observator:
Vointa Orboesti - Spicul Marculesti
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Orboesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Manea Valentin
Asistent: Matei Ciprian
Asistent: Filipoiu Adrian- Marius
Rezerva:
Observator: Manea Gigi
Observator:
Real Gimbasani - Baraganul Ciulnita II
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Gimbasani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ojog Claudiu
Asistent: Ion Lucian
Asistent: Costea Viorel
Rezerva:
Observator: Stancu Constantin
Observator:
Recolta Buesti - Dinamo Borduselu
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Buesti
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Stan Tinel
Asistent: Mircioiu Catalin
Asistent: Petre Marian
Rezerva:
Observator: Cotofana Paul
Observator:
Victoria Bordusani - Spicul Milosesti
Data: Dum, 01 Iun 2014 / 17:30
Stadion: Bordusani
Localitate:
Detalii Complete
Arbitru: Ion Alexandru Milian
Asistent: Moga Iuliano
Asistent: Oprea Ovidiu- Marian
Rezerva:
Observator: Popescu Constantin
Observator:
 

Clasamente

Liga a IV a Juniori

C.F. Abatorul Slobozia 77
C.S Victoria Tandarei 71
Viticola Agrofam Fetesti 70
Victoria Mt. Buzau 62
Recolta Gh. Doja 58
AS Cazanesti 57
ACS FC Radulesti 52
C.S. Amara 45
Recolta 2008 Gh. Lazar 36
Unirea Fierbinti 35
Viitorul Platonesti 30
Unirea Sarateni 23
Vointa Reviga 22
Andrias Andrasesti 21
Spicul Colilia 19
Unirea Grivita 5
Clasament Detaliat

Liga a V a

Unirea M.Kogalniceanu 69
AS FC Traian 66
Albesti 08 63
Vointa Bratianu Scanteia 56
Gloria Ograda 45
MB Stiinta Slobozia 42
Vointa Brincoveni 38
Dunarea Giurgeni 36
Recolta Saveni 34
AS FC Movila 34
Orezu 33
Gloria Gura Ialomitei 32
AS FC Inter Stelnica 32
Baraganul Ciulnita 31
Viitorul Valea Ciorii 30
Rapid Perieti 29
Clasament Detaliat

Liga a V a Juniori

Unirea M.Kogalniceanu 82
Recolta Saveni 75
AS FC Traian 69
Baraganul Ciulnita 51
MB Stiinta Slobozia 51
Vointa Bratianu Scanteia 48
Gloria Gura Ialomitei 48
Dunarea Giurgeni 42
Viitorul Valea Ciorii 41
Albesti 08 35
AS FC Inter Stelnica 31
AS FC Movila 31
Vointa Brincoveni 29
Orezu 19
Gloria Ograda 13
Rapid Perieti 13
Clasament Detaliat

Liga a VI a

Victoria Bordusani 63
Spicul Marculesti 58
Real Gimbasani 50
Recolta Buesti 49
Dinamo Borduselu 48
Agronomia Bucu 41
Omega Milosesti 37
Spartacus Iazu 34
Fair-Play Slobozia Noua 26
Baraganul Ciulnita II 25
Vointa Orboesti 20
Spicul Vladeni 18
Biruinta Sb. Noua 14
Spicul Milosesti 6
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Liga a IV a

Unirea Fierbinti 74
C.S Victoria Tandarei 72
Vointa Reviga 60
Recolta Gh. Doja 60
Victoria Mt. Buzau 53
Recolta 2008 Gh. Lazar 50
C.F. Abatorul Slobozia 43
Viticola Agrofam Fetesti 42
ACS FC Radulesti 41
C.S. Amara 35
Andrias Andrasesti 29
Spicul Colilia 28
Unirea Grivita 26
AS Cazanesti 25
Viitorul Platonesti 22
Unirea Sarateni 20
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 11 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 11 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 91 la data de 04/11/2013 12:42 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute